SERIÁL: Ulice   díl: I/2807 - (1. série / 2807. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2807. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Adriana se hned ráno zastaví za dědou kvůli dnešní Karlově návštěvě. Pešek ale Karla na milost nevezeme. Dokud se neprokáže, že je Adrianiným otcem, nemíní ho řešit. On si na něj už názor udělal a ten nehodlá měnit, i když se Adriana Karla zastává.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2807

Karel se u Adriany později zastaví i s pizzou na oběd. Ještě než si vzájemně odeberou vzorky DNA, stráví spolu příjemnou hodinku, během níž budou probírat dávnou minulost. Karel navíc prozradí Adrianě, že jejího dědu naprosto chápe. Být na jeho místě, asi by se choval stejně jako on. Adrianu to zamrzí. Stále si bude dělat naděje, že Karel a děda k sobě najdou cestu... Jak dopadnou odběry vzorků DNA? Co všechno se dnes Eddie dozví od ovíněného Drbohlava? Čím Eddieho vykolejí Zora? A jak na novinky od Drbohlava zareaguje Adriana? Martin si bude dělat starosti kvůli nemocné Rozině. Podle Veroniky ale zbytečně. Rozině zřejmě nic není, jen se chtěla vyhnout škole, aby se nemusela potkat s Dominikem. To Martina namíchne. Dominika by si nejraději podal, ovšem Veronika mu to rozmluví. Do těchto věcí by se Rozině plést neměli. Veronika si bude se jistá, že pokud by Rozině Dominik nějak ubližoval, určitě by jí to řekla. V práci se Martin svěří Jardovi, jaké trable teď s dětmi řeší. U Filipa je to šikana na fotbale, u Roziny první nešťastná láska. Při té příležitosti Martina napadne, že by se mohl podívat na Rozinin profil na Facebooku. Pořádně ho zaskočí, když zjistí, že si ho Rozina odebrala z přátel... Jak mu to Rozina vysvětlí? Čím Rozinu potěší Dominik? A co jí doporučí Viki? Jirkův komplot Rudolf se vrátí od lékaře s dobrou zprávou. Předběžný termín operace bude mít stanoven na listopad. Pokud by šlo všechno hladce, do několika týdnů od zákroku by mohl chodit bez berlí. Zatímco Simona bude jásat, Rudolf se na to moc tvářit nebude. Něco podobného mu tvrdili už před první operací, a nakonec to nevyšlo. Proto si teď nechce dělat falešné naděje. Simony se pak zeptá na její vyšetření. Ta ale přizná, že se k lékaři ještě nedostala. Rudolf na ni bude apelovat, aby to příliš neodkládala. Mohlo by se jí to třeba vymstít... Proč Simona před Rudolfem uteče? Čím Rudolfa zaskočí Jirka? Vyjde mu strejda vstříc? A proč bude Simona varovat Rudolfa před Pepanem?


Podobné seriály

Oggy a Škodíci VI (14, 15)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Máša a medvěd III
(Masha and the Bear III) Malinkatá "roztomilá" holčička a její dobrácký huňatý společník v...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz