SERIÁL: Ulice   díl: I/2811 - (1. série / 2811. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 155 hlasů
5.1 10 155
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2811. z 4391 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/3756 televize zítra Nova International 08.50 (skryté titulky), ne. 27.10. Nova International 12.50 (skryté titulky)
Nova International 08.50
Nova International 12.50
Nova International 08.35
I/3758 televize zítra Nova 09.00 (skryté titulky), zítra Nova International 17.50 (skryté titulky)
Nova 09.00
Nova International 17.50
Nova International 09.35
Nova International 14.20
Nova International 08.50
Nova International 10.10
I/3757 televize zítra Nova International 09.35 (skryté titulky), pá. 25.10. Nova International 08.50 (skryté titulky)
Nova International 09.35
Nova International 08.50
Nova International 13.35
Nova International 09.25

Franta bude dělat Bedřichovi a Anče starosti. Ráno mu nebude dobře, dokonce bude mít i zvýšenou teplotu. Co ovšem u něj bude na pováženou - odmítne snídani. Přizná, že vůbec nemá chuť k jídlu. Liškovi ho proto nechají v posteli, aby se vyležel. Ema se nabídne, že mu hned po škole zajde pro nějaké ovoce, aby měl vitamíny.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 123+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2811

Jen co ale všichni odejdou za svými povinnostmi, Franta se jako mávnutím čarovnému proutku uzdraví. Dorazí za ním Skyler, aby se ještě na chvíli viděli, než zase odjede. Loučení bude pro oba těžké. Během víkendu se do sebe zamilovali snad ještě víc... Proč bude Frantu zachraňovat nejprve Frodo a pak i Růža? Proč bude mít Ema podezření, že Franta všem lže? Co Ema objeví v pokoji? Jak z toho Franta vybruslí? A jak dopadne Bedřichovo posezení s Milanem? S čím se mu Růžin syn svěří? Světlaniny chutě Těhotná Světlana si s kily navíc hlavu nedělá. Když dostane chuť na muffiny, hned si je začne připravovat. Lumír se na to ale moc tvářit nebude. Z chytrých knih ví, čeho by se měly nastávající maminky vyvarovat, aby nebyl ohrožen vývoj plodu. A jedním z rizikových faktorů je podle něj i prášek do pečiva. Světlana se však odradit nenechá. Navíc odmítne i rybu, kterou jí starostlivý Lumír přinese. To se Lumíra samozřejmě dotkne. Světlana ho proto ujistí, že si rybu příště ráda dá... Čím Světlana zaskočí Nyklovou? V čem se ty dvě neshodnou ohledně svatby? Do jakého nevděčného úkolu se dnes Lumír pustí? A s jakými novinkami se vrátí z Děčína Mastný? Velký střet Moniky s tchyní Monika bude mít hrůzu z toho, co si na ni Márova matka vymyslí tentokrát. Docela se jí uleví, když se u ní zdrží Lída s Eliškou. Monika bude doufat, že Věra se zaměří na ně, a ji vynechá. Zpočátku to tak bude opravdu vypadat. Jen co Márova matka zahlédne Elišku, hned zjihne. Rázem se z ní stane usměvavá babička, jež by vnoučeti snesla modré z nebe. Ovšem tahle idylka nepotrvá moc dlouho. Jen co Lída s Eliškou odejdou, začne to u Moniky a Máry houstnout. Věra bude Monice promlouvat do duše tak vehementně, že té za chvíli rupnou nervy... Co všechno si Monika od tchyně vyslechne? Co pro ni bude poslední kapkou? Čím si u tchyně zavaří ještě víc? A co Monice prozradí Romana?


Podobné seriály

Americký chopper V (22)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 10.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Krok za krokem IV (17)
(Step by Step IV) Zdá se, že "válka" mezi sourozenci se pomalu mění v křehké příměří, ale ...
dnes 12.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Teorie velkého třesku VIII (21)
Rozkol v komunikaci Pánové dostanou na starosti důležitý projekt. Kdo je ale povede? Amer...
dnes 14.40
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 10. 2019 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz