SERIÁL: Ulice   díl: I/2812 - (1. série / 2812. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2812. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2503 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
I/2504 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.25
IV/1815 televize po. 22.7. Nova International 13.55 (skryté titulky), po. 22.7. Nova International 23.30 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.30

Romana se v práci pochlubí, že čeká dítě. Jitka i Simona jí budou nadšeně gratulovat a hned to budou chtít i oslavit, přestože pro Jitku znamená Romanino těhotenství jednu velkou komplikaci. Bude si muset za ni najít co nejdříve náhradu. Romana totiž plánuje společný život s Michalem v Linci.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2812

Odpoledne Romana prozradí svou novinku i Světlaně, která z toho bude mít upřímnou radost. Sama si těhotenství užívá, i když Lumír to s péčí o ni občas přehání. Dnes jí bude opět promlouvat do duše kvůli jejímu jídelníčku. A Světlaně dojde s konečnou platností trpělivost... Jak Lumír její výtky přijme? Co Světlanu namíchne? Na čem se Květa domluví s Mastným? A co provede Denise? Monika alkoholičkou? Monice se ráno nebude chtít ani trochu z postele z jednoho prostého důvodu. Ráda by se vyhnula setkání s tchyní. Bude jí jasné, že po včerejšku jí u ní alkoholičku už nikdo neodpáře. Mára to zlehčí, jak je jeho dobrým zvykem, ale Monice do smíchu moc nebude. Márovi přizná, že se s jeho mámou dost chytla. Proto také nakonec odešla do Coolny. Včerejší střet a hlavně Moničinu opičku bude řešit i Věra Marečková. Zajde za Jitkou, aby si s ní promluvila jako matka s matkou. Ráda by se dočkala vnoučete, ovšem Monika na děti nemá ani pomyšlení. Navíc podle ní až příliš holduje alkoholu, což by se jí mohlo vymstít vzhledem k prodělané mononukleóze. Věra starostlivě doporučí Jitce, aby s dcerou promluvila. Jitku tím dost zaskočí. O Moničiných problémech s alkoholem totiž nebude mít tušení... Co se Jitka dozví od Moniky? Jak to s tím jejím alkoholismem je? Proč se Mára chytne s mámou? A co bude pro Moniku poslední kapkou? Matoušův další výslech Peter bude mít pro Miriam špatné zprávy. Policie ho začala trestně stíhat kvůli pokusu o znásilnění Alice. Čeká ho další vyšetřování a výslechy. Hned zítra půjde na psychotesty, jež by mohly mnohé odhalit. Je však otázka, jestli při nich vyjde najevo, že si Alice vše vymyslela. Miriam tím dost rozhodí. Ve škole jí dokonce rupnou nervy, což se už dlouho nestalo... Co se ve škole přihodí? Jak na Kadlecovo stíhání zareaguje Alice? A jak dopadne Matoušův výslech?


Podobné seriály

Profesionálové
Policejní služebna, muži zákona a vybrané zapeklité případy. Komediální seriál (2010). Hra...
dnes 22.30
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Oggy a Škodíci VI (16, 17)
(Oggy and The Cockroaches VI) Již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a...
zítra 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Ava Riko Teo
Oranžová žirafa, modrý medvěd a žlutý králík vás zvou na tvořivou cestu za dobrodružstvím....
zítra 06.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz