SERIÁL: Ulice   díl: I/2839 - (1. série / 2839. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2839. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2500 televize zítra Nova Gold 11.30 (skryté titulky)
Nova Gold 11.30
IV/1811 televize zítra Nova International 13.55 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 13.55
Nova International 23.35
I/2501 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.00 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.00
Nova Gold 11.30

Adriana bude skleslému Eddiemu obrovskou oporou. Ten toho v noci moc nenaspí, navíc ráno bude mít dost velkou kocovinu. Na náladě mu nepřidá ani zjištění, že se trh práce za poslední dva měsíce nikam nepohnul. Najít si slušně placené místo je stále problém.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2839

Adriana se pokusí Eddieho povzbudit, ale moc úspěšná nebude. Rozhodně ho v tom však nenechá. Velmi dobře si uvědomuje, že o práci přišel kvůli ní. A tak se vypraví za Ladislavem Drbohlavem do realitky, aby se za Eddieho přimluvila. Ten by s ní nejraději opět vyrazil dveře, ovšem zvědavost mu to nedovolí. Rád by se konečně dozvěděl, co má tohle všechno znamenat. Ve snaze pomoci Eddiemu poví Adriana Drbohlavovi celou pravdu... Jak Drbohlav zareaguje? Přijme Eddieho nazpět? Čeho se bude obávat? A co všechno prozradí Zoře? Trest pro Lucii Puklická pověří Terezu, aby udělala co nejdříve zápis z jednání pedagogické rady, jež se zabývala případem Lucie a Roziny. Ráda by měla zápis po ruce, až se opět sejde s Luciiným otcem kvůli trestu pro jeho dceru. Tereza přizná, že celou záležitost řeší i s psycholožkou z pedagogicko-psychologické poradny. Ta jí doporučila, aby o incidentu mluvili také se třídou. Zároveň jí prozradila, že Maléřovi mohou kvůli vydírání podat trestní oznámení na policii. Pro ředitelku školy to nebude moc dobrá zpráva, protože škola by tím mohla přijít o dobrou pověst. Události posledních dní řeší i celá třída. Spolužáci Lucie a Roziny by rádi věděli, co se děje. Ani jedna z nich nedorazí do školy, přestože nemocné určitě nejsou... Jak třída přijme informaci o kyberšikaně? Proč si ji Tereza podá? Jaký trest pro Lucii navrhne pedagogická rada? Co na to řekne Martin? Obrátí se na policii? Trable s Pepanem Jirka se sejde s Rudolfem a Pepanem, aby podepsali smlouvu ohledně opravy a prodeje jeepu. Pepan se na ni pomalu ani nepodívá. Hned bude se vším souhlasit. Překvapenému Jirkovi oznámí, že mu prostě věří. Než smlouvu stihne podepsat, rozezvoní se mu telefon. Pepanovi v tu chvíli zmizí úsměv ze rtu. Jirkovi a Rudolfovi se omluví, že si musí okamžitě něco vyřídit. Před domem na něj bude čekat jeho naštvaný věřitel, kterému už pomalu dochází trpělivost... Čím Pepanovi pohrozí? Proč se Rudolf namíchne na Markétu a dokonce se kvůli ní pohádá i se Simonou? Jakou novinu se dnes Rudolf dozví? Proč bude muset urychleně vyřešit jedno velké dilema?


Podobné seriály

Chlupatá rota (26)
Kočka služebnice / Superizér Kočka Šklíba, pes Fígl a morče Bingo mají jako Chlupatá rota...
dnes 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Špinavá práce II (13)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Slovácko sa nesúdí (5/12)
Divadlo Jozef Kroner v komediálním cyklu na motivy knížky Zdeňka Galušky (1975). Dále hra...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz