SERIÁL: Ulice   díl: I/2849 - (1. série / 2849. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

51% 147 hlasů
5.1 10 147
seriál Česká republika,
< Předchozí díl2849. z 4331 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/2507 televize zítra Nova Gold 11.25 (skryté titulky)
Nova Gold 11.25
IV/1821 televize zítra Nova International 14.00 (skryté titulky), zítra Nova International 23.35 (skryté titulky)
Nova International 14.00
Nova International 23.35
I/2508 televize zítra Nova Gold 17.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 23.05 (skryté titulky)
Nova Gold 17.00
Nova Gold 23.05
Nova Gold 11.20

Otec dnes odveze Lucii do školy, přestože ta se návratu mezi spolužáky dost obává. Tereza to na ní okamžitě pozná. Luciin otec ale bude neoblomný. Navíc jí ještě doporučí, aby sekala latinu, protože jí žádnou jinou školu hledat nemíní. Tereza by Lucii ráda nějak podpořila, ale Lucie se rozhovoru s ní raději vyhne.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat.
Všechny komentáře k seriálu 119+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu I/2849

Jakmile se Lucie objeví ve třídě, Viki za ní přijde a zeptá se jí, co si udělaly s Rozinou. Lucie jí však nic konkrétního neřekne. Jen jí prozradí, že Maléřovi jí už rozbitý notebook zaplatili. Tím to pro ni končí. Už záhy ale zažije hodně krušné chvilky při besedě o nebezpečí na internetu s Martinem Kožíškem a Benem Cristovao. Ti budou od Terezy, Davida a ředitelky školy rámcově vědět, co se mezi Lucií a Rozinou odehrálo a na co by se měli při debatě se třídou zaměřit... Co všechno na sebe Ben a Martin prozradí? Čím překvapí celou třídu? Jak Lucie besedu ustojí? A co všechno se Viki dozví od Roziny? Simonina operace Simona bude před operací křečových žil dost nervózní. Dokonce ještě ráno z ní bude chtít vycouvat, aby se mohla postarat o Rudolfa, kterého zítra propustí z nemocnice po operaci kyčle. To jí ale Rudolf i Romana s Jitkou rozmluví. Simona tedy sebere veškerou svou odvahu a vyrazí na zákrok. Ještě před tím předá pomyslné žezlo v kadeřnictví nové posile Sandře. Ta dorazí na poslední chvíli s omluvou, že špatně odbočila. Proto ani nebude mít moc času na konverzaci. Spíš si bude hledět své práce... Jak si povede nová posila kadeřnictví Sandra? Jak dopadne Simoně její operace? Jak na tom bude odpoledne? A na čem se dohodne s Markétou? Pravda pro Adrianu Ladislav Drbohlav na sraz s Eddiem přeci jen dorazí. Eddie v tom bude vidět dobré znamení, ovšem Drbohlav bude vůči němu i nadále dost odměřený. Až když mu Eddie prozradí, proč se s ním chtěl sejít, napětí mezi nimi trochu opadne. Drbohlavovi se viditelně uleví. Eddie se mu ještě jednou omluví s nadějí, že od Drbohlava dostane druhou šanci. Eddie dnes nebude sám, kdo půjde s kůží na trh. Za Vlastimilem Peškem se zastaví nečekaně a bez ohlášení Evžen Šmýd. Pešek bude okamžitě ve střehu. Šmýd se mu pokusí vysvětlit, v jaké situaci se teď nachází. Jakmile se však dostane k jádru věci, Peškovi se zatmí před očima... Proč Šmýd Vlastimila Peška vyhledá? A proč vzápětí i Adrianu? O co mu jde? Prozradí děda Adrianě celou pravdu o Šmýdovi? A jak dopadne Adrianino neplánované setkání s Markétou?


Podobné seriály

Špinavá práce II (18)
Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci? Brodit se po kolena ve věcech, kter...
dnes 07.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Americký chopper III (8)
Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý...
dnes 10.05
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Helena (16)
Dům plný dospělých Helena je zdrcena. Její sestra Klára vskutku nastupuje na policejní vý...
dnes 11.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 24. 7. 2019 Svátek má Kristýna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz