fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    Podobné seriály    

56% 299 hlasů
5.6 10 299
seriál / akční, science fiction Německo/USA/Kanada, , 180 min., 12 dílů, od 13 let
Impact
DVD od 22.2.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...Ukázka
00:40Největší podívaná tisíciletí se mění v noční můru lidstva, když do Měsíce narazí obrovský asteroid.
Celý svět v úžasu sleduje největší meteorický roj za posledních deset tisíc let. Velkolepá podívaná se však nečekaně mění v drama, když obrovský toulavý asteroid, který unikl pozornosti astronomů, narazí do Měsíce,. V gigantické explozi vytvoří v jeho povrchu obrovskou trhlinu a vyvrhne do prostoru směrem k Zemi množství měsíční hmoty, která pronikne atmosférou a jako zkázonosné bombardování zasáhne povrch planety. Přes počáteční zděšení nejsou škody tak velké, jak se zpočátku zdálo, lidi to však neuklidní. Rozsáhlé poškození Měsíce je patrné pouhým okem, a proto si vědci pospíší s prohlášením, v němž se pokusí uklidnit veřejnost ujištěním, že katastrofa nebude mít trvalé následky. Zanedlouho se však začnou projevovat podivné anomálie. Nejprve drobné, jako jsou výpadky sítí mobilních telefonů, statické výboje či neobvyklý průběh přílivu a odlivu. Postupně však nabírají na síle. Například dochází k lokálním poruchám gravitace, které způsobí nehody, když se lidé, auta i další věci ocitnou v krátkodobém stavu beztíže. Řada světových expertů, mezi nimiž jsou také Kanaďan Alex Kittner, Američanka Maddie Rhodesová a Němec Roland Emerson, začnou pracovat na analýze a zanedlouho se jejich obavy potvrdí. Nejenže byla nárazem změněna oběžná dráha Měsíce, ale navíc má kolizní kurs se Zemí. Pokud Alex, Maddie, Roland a jejich tým do čtyřiceti dnů nevymyslí, jak srážce zabránit, bude to znamenat konec lidstva. Selže americký pokus Měsíc zničit i ruské snahy a vědcům nezbývá než vsadit na poslední šanci. Vyslat mezinárodní misi k Měsíci, při níž se astronauti a vědci pokusí vrátit Měsíc na původní oběžnou dráhu. Současně musí každý z nich řešit své osobní problémy, ať už je to Maddie, která má neshody s manželem, nebo zoufalý Alex, jehož děti jsou po jedné z antigravitačních bouří pohřešovány. Přesto se musí soustředit na svůj úkol, zejména Alex, který se s Rolandem a dalšími dvěma astronauty vydává do vesmíru, aby se pokusil zabránit smrtící katastrofě.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Všem, kteří chtějí mít z tohoto dvojfilmu příjemný zážitek, doporučuji nahrát si ho na jakékoli medium a průběžně mazat patetické, srdceryvně rodinné a pseudozamilované scény. Zažijete dvě a půl hodiny trvající napínavý příběh o tom, co s naťuklým těžkým měsícem, který se chystá spadnout na Zemi. Takže po úpravě za **** :-)
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Podobné seriály

Nexo Knights II (9)
Fortrex a Frmol Pětice mladých statečných rytířů chrání království před zlovolným králový...
dnes 06.15
Prima
Hvězdná brána V (20)
Strážce Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na ...
dnes 07.30
Prima Cool
Alias V (10)
S.O.S. Sydney vysílá nouzový signál do Langley, ale kdosi dal příkaz k jeho smazání. Byla ...
zítra 01.50
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 21. 2. 2018 Svátek má Lenka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz