SERIÁL: Will a Grace   díl: Takoví jsme byli - (3. série / 8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Seznam dílů    

72% 903 hlasů
7.2 10 903
komedie, seriál USA,
< Předchozí díl53. z 190 dílůNásledující díl >
(Will & Grace   episode: Lows in the Mid-Eighties)

Režie:
Herci: , , , , , více...

ArchivWill, Grace, Jack a Karen se vydají na večeři. Při čekání na volný stůl narazí na dívku která si objednává jedno Martini za druhým a zřejmě má problém se svým partnerem. Proto se ji Will a Grace rozhodnou vyprávět svůj příběh z doby, kdy spolu začali chodit a Grace se dozvěděla o jeho pravé sexuální orientaci.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Tento seriál v českých zemích naprosto neuspěl oproti tomu, jak se to má za velkou vodou a snad i víceméně všude po světě. Těžko říct co za tím je, zda-li přespříliš velká očekávání, naprosto příšerný dabing a nebo snad tuna homofóbních lidí komentujících tento seriál? Ja jsem se každopádně solidně bavila a seriál se mi líbí.
Všechny komentáře k seriálu 5+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Díly v TV:
Přátelé, nebo rodiče? televize zítra Prima LOVE 08.35
Prima LOVE 08.35
Poněkud zvláštní svatba 1/2 televize út. 23.12. Prima LOVE 08.30
Prima LOVE 08.30
Poněkud zvláštní svatba 2/2 televize st. 24.12. Prima LOVE 08.35
Prima LOVE 08.35

Popis dílu Takoví jsme byli

Will, Grace, Karen a Jack slaví v baru předvečer Díkůvzdání, protože Grace druhý den odjíždí. U baru stojí smutná dívka, a tak ji pozvou mezi sebe. Stěžuje si na svého přítele. Všichni kolem ní z jejího vyprávění už vědí, že její přítel bude gay. A rozhodnou se jí vyprávět, jak Will a Grace spolu na střední chodili a jak se vůbec všechno seběhlo, když Will zjistil, že je gay... Bylo to v roce 1985. Will a Grace pořádali ve Willově pokoji party. Will vyprávěl kamarádům, že s Grace spí a jak je to skvělé. Mezitím Grace vyprávěla kamarádce, že Will chce ještě počkat. Po skončení party se u Willa objevil Jack a řekl Willovi, že je gay. Will nesouhlasil... Mezitím Karen vypráví, jak odmítla sultána z Bahrajnu, krásného černocha i Martinu Navrátilovou, protože miluje Stanleyho Walkera. Will a Grace plánovali, že budou mít sex, až spolu pojedou ke Graceiným rodičům a sestře na Den díkůvzdání. Grace byla hrozně zklamaná, když jí její matka řekla, že budou mít oddělené pokoje. V noci se k Willovi tajně vplížila, ale on před ní utekl do koupelny. Pak zavolal Jackovi a chtěl mu říct, že není gay, protože se chystal vyspat se svou dívkou. Jack mu řekl, ať se s tím prostě smíří a že budou přátelé. Will si chtěl dokázat, že se Jack mýlí. Snažil se si něco začít s Grace, ale šlo mu to jen velmi těžko.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 21. 12. 2014 Svátek má Natálie
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz