fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Seznam dílů    

88% 444 hlasů
8.8 10 444
akční / drama / historický / thriller, seriál USA, , 60 min., 12 dílů, od 12 let
From the Earth to the Moon
DVD od 1.5.2006 Warner

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...Ukázka
02:02Tom Hanks, Imagine Entertainment a společnost HBO vám přináší nezapomenutelné drama mise Apollo v kolekci Ze Země na Měsíc. Vydejte se s odvážnými astronauty na cestu, která začíná historickým projevem prezidenta Johna F. Kennedyho a pokračuje prvním výstupem člověka do vesmíru až k tomu nejzásadnějšímu momentu, kdy se člověk poprvé octne na Měsíci. Jeden malý krok pro člověka... velký krok pro lidstvo. Prostřednictvím skvělých hereckých výkonů Caryho Elwese, Sally Fieldové, Chrise Isaaka a mnohých dalších prožijte příběhy mužů, žen a dětí, kteří zasvětili část svého života ve prospěch zdárného projektu - jednomu z největších v historii lidstva.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Povedený polodokumentární seriál. V některých dílech jsem se v technických detailech malinko ztrácel, ke konci už se mi zdálo, že se to trochu uměle natahuje, ale i tak příjemný, nesnadno zapomenutelný zážitek.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Ze Země na Měsíc

Tom Hanks, společnost HBO a Imagine Entertainment přináší v seriálu Ze Země na Měsíc nezapomenutelný příběh kosmických misí Apollo. Vydejte se s odvážnými astronauty na cestu, která začíná historickým projevem prezidenta Johna F. Kennedyho a pokračuje prvním výstupem člověka do vesmíru až k tomu nejzásadnějšímu momentu, kdy se člověk poprvé ocitne na Měsíci. "Malý krok pro člověka... velký skok pro lidstvo." Prostřednictvím skvělých hereckých výkonů Caryho Elwese, Sally Fieldové, Chrise Isaaka a mnoha dalších prožijte příběhy mužů a žen, kteří zasvětili část svého života mimořádnému projektu - jednomu z největších v historii lidstva. Série získala sedmnáct nominací na prestižní ocenění Emmy, z nichž se jí tři podařilo proměnit.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz