fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

57% 530 hlasů
film / akční, science fiction, thriller, Jižní Afrika/Čína/USA, , 93 min., od 18 let
24 Hours to Live

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 22.5. Filmbox 20.00
Filmbox 20.00




Ukázka
02:10



Poté, co ho experimentální operace přivede na jediný den zpátky k životu, má nájemný vrah Travis Conrad 24 hodin na to, aby se pomstil zločineckému syndikátu, který má na svědomí vraždu jeho ženy i dítěte, a našel vykoupení za své hříchy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nájemný vrah hledá vykoupení poté, co dostane druhou šanci žít. Akční thriller s kapkou nějaké té psychologie v koprodukci s Hongkongem, takže vyznění koncepce snímku je od typické Hollywoodské opět krapet odlišná. Ethan Hawke překvapivě pochopil celý charakter postavy bývalého elitního vojáka Travise Conráda, který má stále trauma především ze smrti své ženy a dítěte. Ale ano, dějová šablona není nic neznámého, ale v tomto případě je scénář skutečně pevný jak skála a Ethan se ho nejen podřídil, ale naprosto skvěle i zvýraznil. Příběh tak není jen o člověku nájemně zabíjejícího lidi, ale i o jeho duševní rovnováze, zadostiučinění a vyrovnání se s danou skutečností. Děj je ve své koncepci naprosto vyrovnaný a vše má v daném jádru svou důležitost. Dramatické a hlavně psychologické chvilky chytí za srdce. Skvělé akční sekvence v popkornové atmosféře působí už spíše pro odlehčení. To vše také podpořeno výbornou kamerou s překrásnými scenériemi. Snímek je brilantní už v tom, že si tu každý najde to své.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu 24 hodin života

Bývalý elitní voják Travis Conrad je zničený z nedávné tragické smrti své ženy a syna. V tom se však objeví jeho starý kamarád z armády Jim Morrow s nabídkou, kterou nelze odmítnout. Morrow nyní pracuje pro soukromého vojenského dodavatele Red Mountain, který Travise najme na spáchání velmi nebezpečného atentátu. Travis úkol přijme, ale všechno se příšerně zvrtne poté, co je postřelen a zabit stejně zkušenou agentkou Interpolu Lin Bissetovou. Jenže když už si začínáme myslet, že je s Travisem amen, probudí se na operačním sále zpátky k životu - v Red Mountain je podroben experimentální léčebné proceduře, díky níž získá 24 hodin života k dobru... spousta času na to, aby z něj Morrow vypáčil informaci o tom, kde přesně se jejich cíl nachází. Zrazený starým přítelem, Travis se rozhodne utéct, odhodlaný napravit svůj zpackaný život v jediném dni, který mu na Zemi ještě zbývá. Zatímco čas neúprosně běží, vydá se zachránit agentku Interpolu a současně zničit Red Mountain.


Podobné filmy

Inferno
Město Inferno jen těžko odolává zločineckému gangu rodiny Hoganů. Vojenský vysloužilec Jea...
dnes 22.00
Prima Cool
Liga spravedlivých vs. Mladí Titáni
(Justice League vs. Teen Titans) Napjatý vztah mezi Batmanem a Robinem eskaluje. Bruce dou...
zítra 08.50
Nova Cinema
Stůj, nebo maminka vystřelí
(Stop! Or My Mom Will Shoot) Matka Estelle Getty přijíždí na návštěvu za svým synem Sylves...
zítra 16.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 19. 5. 2022 Svátek má Ivo
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz