fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

65% 8 hlasů
drama / romantický / thriller, Francie/Velká Británie, , 128 min., od 10 let
And Now... Ladies and Gentlemen...

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:10Britský lupič-gentleman, jenž za sebou nechává prázdná klenotnictví, vyplouvá z francouzského Fécampu na nádherné plachetnici na plavbu kolem světa. Je ale víc na útěku sám před sebou a před svou minulostí než před policií. Odpoutat se od minulosti chce i Jane, jazzová zpěvačka, která přijímá angažmá v noblesním marockém hotelu. A přestože se oba rozhodně chtěli vyhnout jakémukoli dalšímu milostnému vzplanutí, jsou odsouzeni k prožití love story. Půvabná a vtipná podívaná se vším všudy: s velkými herci, úchvatnou marockou přírodou a skvělými písněmi Patricie Kaasové. Ironický nadhled a brilantní filmařské řemeslo staré školy přispěly k tomu, že vznikl radostný film, z něhož se žádný divák nebude ploužit pod tíhou deprese.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snad poprvé má Lelouche v hlavní roli nehezkého herce, ale jinak je to starý dobrý pan režisér se svými libůstkami. Jedna z nich je specifická poetika s místy rozmarnou kamerou. Lelouche pro všechny své filmy cítí potřebu mimořádného hudebního doprovodu. A když to pánům tak hezky u Bídníků šlo, opět spojili své síly a Patricia Kaas měla o úspěch postaráno. Pomenemi-li zopakování ústředního motivu z filmu Muž a žena ve snímku Šťasný nový rok, pak Lelouche rozhodně nezatluče to, že má rád Bécauda, celou první třetinou se hrnulo Et maintenant. Tři filmy s jeho hudbou, to je mimořádné, Lelouche se neopakuje. A zlí jazykové si mohou své zlé jazyky zašmodrchat, neopakuje se ani filmově.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

O tvůrci

Claude Lelouch
Je příkladem filmaře, u nějž se kombinuje skvělé zvládnutí techniky s autorským přístupem k filmu. Dokáže bravurně vést herce, ať už se jedná o hvězdy nebo debutanty. Právě na jejich výkonech a dobře vystavěných scénářích jeho filmy stojí. Natáčí především romance, v kterých se stal mistrem. Jeho největším úspěchem byl film Muž a žena (1966), jenž mu vynesl Zlatou palmu v Cannes, dva Oscary, a především obrovskou popularitu. Mezi jeho další významné filmy patří Daleko od Vietnamu (1967), Život, láska, smrt (1968), Výtržník (1970) či Edith a Marcel (1983).


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 29. 5. 2020 Svátek má Maxmilián
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz