fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

54% 536 hlasů
film / komedie, romantický, Velká Británie/USA, , 92 min., od 12 let
Hope Springs
DVD od 28.1.2004 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:08Film Ach, ty ženy je kouzelná romantická komedie v níž hrají Colin Firth, Heather Grahamová a Minnie Driverová, nominovaná na cenu Akademie (Dobrý Will Hunting). Když umělec Colin Ware zjistí, že jeho životní láska a snoubenka Vera, přitažlivá, prohnaná potvora, si bere jiného muže, uteče do ospalé americké vesničky v Nové Anglii, aby se zde ponořil jen do svého umění a ukonejšil svou zmučenou duši. Brzy potká někoho, kdo mu nabídne víc, než jen rameno, na kterém se může vyplakat - je to Mandy, kouzelná bezprostřední duše, která uchvátí jeho srdce - dokud se náhle neobjeví Vera s nečekaným překvapením.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Děj tohoto romantického příběhu snad už jednodušší být ani nemohl. Kreslíř portrétů Colin uteče z Anglie do zapadlého amerického městečka před svojí snoubenkou Verou, z které se vyklubala pěkná potvora, načeš nás o tom přesvědčí, neboť se za ním vypraví ho donutit k návratu. Jak my chlapi říkáme, hotová stíhačka. Jenomže ještě před tím vznikne partnerský vztah mezi ním a místní velice živou a dalo by se snad i říci prdlou blondýnkou Mandy. I když nějak není jasné, jestli ten vztah je skutečně vážný a nebo ne. A tak do konce celého dějství divák jen sleduje jestli se Colin do Anglie se snoubenkou vrátí a nebo zůstane s Mandy. Jak se nakonec rozhodne je to, oč tu běží. Romantická šablona byla použita, jen na té zábavnosti tady toho moc není. Sice se tu hraje na upřímnost a sebecítění, ale nějak to skřípe v kramflecích. No, není každý den posvícení. Ale na to, aby to nestálo za shlédnutí snímek zase až tak špatný není. Jen z toho nelze nic zvláštního očekávat.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ach ty ženy!

Colin Ware je umělec, který jednoho dne zjistí, že jeho životní láska a snoubenka Vera si bere jiného muže. Vera je prohnaná potvora, ale Colin ji slepě miluje, proto jako řešení zvolí útěk do malé americké vesničky v Nové Anglii. Má v plánu se tady věnovat pouze svému umění a doufá, že se tam uleví jeho raněné duši. Brzy tu však potká někoho, kdo mu nabídne víc než jen účast. Mandy je kouzelná bezprostřední žena, která uchvátí jeho srdce a zdá se, že Colin zase může začít žít. Ovšem jen do té chvíle, kdy se objeví Vera s nečekaným překvapením.


Podobné filmy

Deník princezny 2: Královské povinnosti
(The Princess Diaries 2: Royal Engagement) Okouzlující princezna Anne Hathaway právě oslav...
dnes 17.10
Nova
Bláznivá dovolená
(National Lampoon´s Vacation) Přes celou Ameriku vyráží povedená rodina do zábavního parku...
dnes 18.10
Nova Cinema
Třetí princ
Česká filmová pohádka na motivy Karla Jaromíra Erbena o věrné bratrské lásce (1982). Hrají...
dnes 21.20
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz