fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

55% 1485 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, science fiction, USA, , 93 min., od 12 let
Aon Flux
DVD od 3.7.2006 MagicBox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize po. 30.1. Sky Movies Action & Adventure HD 01.15
Sky Movies Action & Adventure HD 01.15
Ukázka
02:07Vyjímečně trénovaná a nemilosdrdně pohotová
Aeon Flux je tajná agentka bojující proti útlaku na posledním místě na Zemi 25. století. Zatímco pracuje na svržení předsedy vlády, odkryje síť překvapivých tajemství, které by mohly úplně změnit budoucnost Země.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Aeon Flux (Charlize Thečin) je tajná agentka bojující proti útlaku na posledním místě na Zemi 25. století. Zatímco pracuje na svržení předsedy vlády, odkryje síť překvapivých tajemství, které by mohly úplně změnit budoucnost Země. Cesta hledání a poznání je poměrně dlouhá děj je však poutaví, na konci nás čeká zvrat ale i překvapivé odhalení.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Aeon Flux

Charlize Theron jako vražedkyně, která se ve světě budoucnosti ocitá před osudovým rozhodnutím. V roce 2015 vyhubil nebezpečný virus devadesát procent lidské populace a ti, kdo přežili, se soustředili ve vysokou zdí obehnaném městském státě Bregna. Od té chvíle uplynulo čtyři sta let. Píše se rok 2415 a Bregna, ovládaná kongresem vědců, vypadá na první pohled jako krásné a idylické místo. Ovšem jen na ten první, protože zdánlivý poklid je udržován tvrdými metodami. Všichni jsou neustále pod dohledem a kdo se začnou systému vzpírat, mizí beze stopy. Navíc tu existuje podzemní hnutí, bojující proti systému. Jeho členové si říkají Monicani a v jejich řadách jsou dokonale vycvičení zabijáci, mezi nimiž patří k nejlepším Aeon Fluxová, jejíž jemná a laskavá sestra Una byla vládním komandem zavražděna. Právě ona je vybrána, aby zabila vůdce Bregny Trevora Goodchilda, jehož rod stojí v čele města od jeho počátku. Osudový úkol je však plný nečekaných překvapení. Aeon zjistí, že se stala loutkou v plánu státního převratu a že s Trevorem ji pojí nečekaně osobní pouto, sahající hluboko do minulosti. Navíc se ukazuje, že se muž ve skutečnosti snaží obyvatelům Bregna pomoci vývojem léku na neplodnost, která postihla všechny, kdo přežili nákazu. Aeon zjistí, že všichni lidé v Bregně se narodili jako klony původních obyvatel a ona sama je klonem Trevorovy zesnulé manželky Cathryn. Když jeden z Trevorových experimentů uspěje, jeho bratr Oren zosnuje jeho vraždu a následné zničení léku, aby mohl s pomocí svých klonů zůstat u moci. Aeon se rozhodne Trevorovi uvěřit a postaví se na jeho stranu. Od té chvíle ji však pronásleduje nejen Orenova armáda, ale také Monicani, kteří ji považují za zrádkyni. Když se s Trevorem ocitá ve smrtícím obklíčení armády i Monicanů, pokusí se dívka o nemožné


Podobné filmy

Příšerky z vesmíru
(Luis and the Aliens) Planetu Zemi čeká nelítostná invaze kosmické zábavy. Pokud jste si m...
dnes 14.55
Nova Cinema
Celestinské proroctví
(The Celestine Prophecy) John přijde o práci a vydá se do Peru, aby si ujasnil smysl život...
dnes 15.10
Prima Cool
Návrat do budoucnosti III
(Back to the Future, Part III) Tentokrát putuje Marty s pomocí doktora Browna a stroje čas...
dnes 16.20
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 28. 1. 2023 Svátek má Otýlie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz