fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

48% 1007 hlasů
dětem / animovaný, USA, , 88 min., od 12 let
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
Kinopremiéra v ČR a SK 24.12.2009, DVD od 3.5.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize zítra TV 1000 Balkans 07.45, so. 10.6. Film+ (hu) 11.25, po. 5.6. HBO (hr) 10.45
TV 1000 Balkans 07.45
Film+ (hu) 11.25
HBO (hr) 10.45
Ukázka
01:49Jsou zpět a nejsou sami.
Příběh čipmanků, kteří uspěli ve světě showbyznysu, se tentokráte odehrává více ve škole. - Dave je po koncertě hospitalizován v Paříži. O čipmanky se má postarat za mořem jeho teta, ale „kluci“ nakonec skončí v péči Daveova bratrance Tobyho. Ten má bdít nad tím, aby chodili včas do školy i do postele. Nové žáky nominuje jejich oddaná fanynka, ředitelka Rubinová, do meziškolní pěvecké soutěže. Bývalý manažer čipmanků Ian živoří, dokud mu na práh nedorazí tří nadané čipmančice, hovořící slovensky. Muž z nich vytvoří skupinu Čiperky, v níž vidí novou šanci.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film jede ve stejných stupidních kolejích jako první díl, dost dobře by se daly vystřihnout všechny písničky, prodávat je samostatně, jak se beztak děje, a film jako velká reklama by se rozpadl. Pokud opomineme pochybný děj na škole a nepřekvapivý návrat záporáka z jedničky, nedá se totéž udělat s čipmančicemi, které jsou jako vrchol veškeré šílenosti, dabované slovensky. Zlatej Garfield.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Alvin a Chipmunkové 2

Po absolvování několika koncertů po Evropě se Alvin, Theo a Simon musí do USA vrátit sami, protože Dave je zraněný. Jejich poručníkem se stává Tobby a má Davem nařízeno, že musí kluci začít chodit do školy. Potkávají tu nové spolužáky a také tři nové kamarádky, ze kterých se možná stane i něco víc - můžete se těšit na dívčí trio Chipettky. Ředitelka školy zatím přemlouvá Chipmunky, aby se zúčastnili pěvecké soutěže a vyhráli pro školu 25 tisíc dolarů. Ti souhlasí, jenže záhy se na škole objevuje Ian a tvrdí, že holky jsou lepší než kluci. Donutí ředitelku, aby uspořádala hlasování mezi žáky, které by rozhodlo, kdo bude školu reprezentovat. Ian mezi tím holkám zakáže školní vystoupení a nutí je, aby se rozdělily a zpívala jen Britney. Protože to odmítají, tak jsou zavřeny do klece. V soutěži škol se už blíží jejich vystoupení, ale místo nich je tady jen Theo a Simon. Musí soutěž zachránit, na pomoc jim přichází Tobby a zdrží jejich vystoupení. Nakonec vystupují kluci a holky spolu a mají obrovský úspěch. Vidí ho i Dave, který se už částečně zotavil a dorazil na vystoupení.


O filmu

obrazek
Janice Karman:
“S prvním filmem jsme oslovili tři generací fanoušků Chipmunků. Ty, co vyrostli v 80. letech se seriálem, jejich děti a dokonce ty, co si je pamatují ještě z let šedesátých. Věděli jsme, že když natočíme dobrý film, budeme mít široké publikem.”

Ross Bagdasarian:
“Téma rodiny se objevilo už v prvním filmu, ale zatímco tam šlo o to, jak se rodina dává dohromady, v novém filmu Janice chtěla prozkoumat, co se stane, když se bratři rozhádají a budou se znovu usmiřovat.”

Lepší / větší / víc

Ross Bagdasarian: “Dvojka je ve větším stylu, má víc hudebníků, hlubší emoce a víc akce, třeba honičku na motorkách, helikoptéry a dokonce Alvina, jak hraje fotbal!“ Janice Karman: “A díky Chipettkám je zde dvakrát více ‘munků´“.

[Chippetky jsou ve filmu nové, ale rozhodně ne v původním Alvinově světě. Janice Karman je vymyslela v roce 1982 pro novou televizní sérii, která měla premiéru následující rok. “Chtěli jsme využít některé skvělé ‘dívčí songy’,” vysvětluje.]

Školní ‘omámení’:

Ve dvojce pověsí Alvin, Simon a Teodor kvůli škole svoji hvězdnou kariéru na chvíli na hřebík. Není to pro ně úplně snadné, protože zažívají strasti a soužení spjatá se školním životem. Rvačky, léčky, vtípky i „šikanu“ mazáků - stejně jako všichni školáci. Nová školní dobrodružství ze všeho nejvíc ale otestují jejich soudržnost.

Janice Karman: “S Chipmunky ve škole se může ztotožnit každý. Všichni jsme tam chodili a zažili nepříjemnosti, které teď prožívají naši hrdinové. Takže opět, je to příběh pro všechny.”

Ross Bagdasarian: “Kromě skvělé hudby vždycky hledáme příběh plný velkých emocí. Jak to zvládnou v nové škole? Vydrží bratrské pouto ´munků pod návalem Alvinovy nenasytné touhy po slávě? To, že jsme příběh zasadili do prostředí školy, nám otevřelo možnosti, jak otestovat pevnost jejich vztahu.”

obrazek
“A máme tu Davea Sevilleho...”

Jason Lee (TV seriál Jmenuje se Earl), který hrál otce a manažera ´munků v prvním dílu, měl velmi nabitý program, kvůli kterému se zdálo, že si nebude moci roli zopakovat. Tak si ale přál si s Chipmunky znovu zahrát, že některé věci v diáři přesunul a „nacpal“ tam alespoň pár klíčových scén.

Jason Lee: “Ve ztvárnění Davea jsem víceméně následoval, co mi říkal Ross Bagdasarian. Je to jenom krátké volání „Alvine“ nebo dlouhý výkřik Allllvvviiiiinnnee!” Hrát Daveovy neustálé frustrace je velká zábava. Zároveň jsme ale zkusili vytvořit vřelé scény a ukázat Davea, i přesto, jako moc pořád řve na Alvina, jako milého chlapíka.”

Jason Lee: “V pokračování prožijí Dave a hoši velké znovu shledání. Diváci uvidí, že na to, jak si Dave v prvním díle drží Chipmunky od těla, v druhém díle změní názor a uvědomí si, jak moc pro něj znamenají. Jsou to tak zvaně „jeho hoši“. V pokračování posouváme rodinné pouto na vyšší úroveň, což znamená: ‘Bezpodmínečně patříme k sobě, navždy.’ Přesto...Dave má i nadále plné zuby problémů, které ´munkové´ dělají.”

Toby přebírá vedení

Kvůli Alvinovým opičárnám na pódiu se Dave ocitne v nemocnici v Paříži. V mezidobí jeho léčby pověří svého synovce Tobyho, aby si vzal Chipmunky na starost. Zachary Levi, který Tobyho hraje, je známý díky titulní roli nudného prodavače elektroniky, který se nechtěně stane špiónem z televizního komediálního seriálua“Chuck.“ V pokračování „Chipmunků“ Leviho Toby překoná i super nudného Chucka; Toby je posedlý hráč počítačových her, který je úplně mimo, když přijde na „hraní si na rodiče“ -- a průšviháři Alvin, Simon a Teodor mu to vůbec nedělají jednodušší!

Zach Levi: “Toby je zatažen do situace, o kterou ani za mák nestojí. Péče o Chipmunky je něco, k čemu je naprosto nezpůsobilý, protože jeho jediným koníčkem je hra počítačových her.”

‘Munkové mluví!

Producenti Ross Bagdasarian a Janice Karman měli radost, že mohou na pokračování opět spolupracovat s „představiteli“ tří hlavních hrdinů, mladými, úspěšnými herci současnosti - Justinem Longem - Alvin, Matthew Gray Gublerem - Simon a Jesse McCartneym - Teodor. V českém znění Chipmunky mluví Zbyšek Pantůček (Alvin), Pavel Tesař (Simon) a Jan Maxián (Teodor). Davea mluví Martin Stránský a Iana Tomáš Juřička.

Justin Long
“Čím Alvin vybočuje? Je to rodilý leader s velkým kouzlem a charisma. Sám si o sobě myslí, že je nejlepší na světě. ”

Mattthew Gray Gubler
“Je to pro mne čest mluvit Simona, protože jsem asi největší fanoušek, jakého Chipmukové kdy měli. Líbí se mi jejich písničky, jejich filosofie... všechno. Měl jsem je tak rád, že jsem se bál, že mi nikdo nebude věřit, až budu říkat, že hraju v jejich filmu. ”

“Chipmunkové oslovují každého, mého dědečka, otce, bratra, je to záležitost všech generací. Je úžasné, co všechno dokázali.”

Jesse McCartney
“Pamatuju si, že jsem jako dítě seděl každou sobotu v pyžamu u televize s ohromnou snídaní a koukal se na Chipmunky - ani mě nenapadlo, že jednou budu hrát Teodora.”

“Samozřejmě, že jsem zaujatý, protože mluvím Teodora, ale podle mého názoru by se měli kluci jmenovat “Teo a jeho trio,” a ne „Alvin a Chipmunkové“. Teodor má spoustu skvělých vlastností. Ve dvojce musí překonat hodně velké nepříjemnost spojené s prvním rokem ve škole. Je to například zastrašování od spolužáků nebo strach z orlů. Ze všeho nejvíc ale potřebuje jistotu, že někam patří a to někde znamená jeho rodinu.”

Holčičí síla! Seznamte se s Chipettkami:

Chipettky měly svoji premiéru v roce 1983 v animovaném, televizním seriálu “Alvin and The Chipmunks.” Vytvořila (a namluvila je) Janice Karman. Díky dívčím postavám se mohly v seriálu objevit i holčičí písně. Kromě toho vytvořily s Chipmunky skvělou partu, což diváky velmi bavilo. I pro dívčí hlasy se filmovým producentům podařilo získat tři skvělé herečky Annu Faris - Jeanette, Christinu Applegate - Brittany a Amy Poehler - Eleanor. V českém znění je (ve stejném pořadí) namluvily Katarina Šulajová, Zuzana Norisová a Linda Hammelová.

Anna Faris
“Jeanette je úplně jiná než její sestry, a navíc nosí brýle. A její culík ukazuje její jedinečný styl. Je tak trochu snílek a vůbec ne tak ambiciózní jako sestry. Není možná tak zábavná jako Brittany a Eleanor, ale je neuvěřitelně milá a má srdce ze zlata. Jsem trochu jako ona...trochu mimo, trochu snílek. A také jsem nosila brýle.”

Christina Applegate
“Brittany je drzá a umí to dobře využít. Umí pár výsknutí a pohybů, které se také chci naučit. ”

“Je skvělé, že díky namluvení Chipettky se stanu nesmrtelnou, to jsem vždycky chtěla. Strašně se mi líbil první film, moc jsem si v pokračování chtěla zahrát. ”

Amy Poehler
“Eleanor je divoká a plná energie. A je malá, díky čemuž je hodně zajímavá. Je rodilá optimistka, umí se bavit a její nadšení je nakažlivé.”

<>Obrázek nenalezen<> Munková hudba

Všichni zpívají! Všichni tančí! Všichni křičí Alvin! V prvním díle Alvin a Chipmunkové dostane zpěv Alvina, Simona a Teodora nový ´sound´ s moderními prvky rocku, popu, pop, reggae a hip hopu. V pokračování přichází díky hudebnímu producentovi Ali Dee Theodorovi ‘Munkové s ještě popovější hudbou. Zde je seznam toho, co fanoušci na soundtracku najdou:

Alvin a Chipmunkové 2:

1. YOU REALLY GOT ME - The Chipmunks feat. Honor Society
2. HOT N COLD - The Chipettes
3. SO WHAT - The Chipettes
4. YOU SPIN ME ROUND (LIKE A RECORD) - The Chipmunks
5. SINGLE LADIES (PUT A RING ON IT) - The Chipettes
6. BRING IT ON - The Chipmunks
7. STAYIN’ ALIVE - The Chipmunks
8. THE SONG - The Chipettes feat. Queensberry
9. IT’S OK - The Chipmunks
10. SHAKE YOUR GROOVE THING - The Chipmunks & The Chipettes
11. PUT YOUR RECORDS ON - The Chipettes
12. I WANT TO KNOW WHAT LOVE IS - The Chipmunks
13. WE ARE FAMILY - The Chipmunks & The Chipettes
14. NO ONE - The Chipettes featuring Charice
BONUS TRACK 15. I GOTTA FEELING - The Chipmunks & The Chipettes

Všechno možné o ‘Muncích

Dalo by se předpokládat, že v době sofistikovaných audio technologií budou hlasy Chipmunků (a Chipettek) nahrány nejmodernějšími technikami. Není tomu tak, producenti Ross Bagdasarian (jehož otec ’munky vymyslel) a Janice Karman trvali na použití staré školy, která jejich typické hlasy zachytí, tak jako to udělal před padesáti lety Ross starší - zpomalením nahrávek na poloviční rychlost a následným znovu přehráním v běžné rychlosti.

Zkušený kameraman Anthony Richmond pracoval na mnoha významných filmech a několika nezapomenutelných koncertech: v roce 1968 natočil s Beatles jejich legendární koncert na londýnské střeše. O čtyřicet let později natočil klíčovou scénu na střeše v Los Angeles s Chipmunky. Sám to komentuje: “Od střechy ke střeše, od Beatles k Chipmunkům, myslím, že jsem ve výběru nemohl udělat chybu. ”

obrazek
Biografie ‘Munků & Chipettek

Alvin
Alvin si i nadále (až příliš) libuje v roli frontmana kapely a ve skotačení na pódiu, jaké předvedl například při dobročinném koncertu v nemocnici. K jejich nemalému zklamání Dave Chipmunkům nakáže na čas opustit koncertní sály a vrátit se do školy. Maličký ‘munk se poté, co se spřátelí s místními sportovci a přidá se k fotbalovému týmu, stane „Velkým šéfem“. Alvinova popularita na škole ale nejde pod nos Simonovi a Teodorovi, zvlášť potom, co je Alvin nechá ve štychu při velké zpěvácké soutěži proti Chipettkám.

Simon
Přestože je Simon nejchytřejší z famózního tria, i pro něj je příchod do školy bolestivý. Snaží se nepodlehnout posměchu, který si vyslouží nechtěnou přezdívkou „Špinavý monitor“, ale když ho školní atleti ztrapní před Alvinem, který je teď jejich novým kamarádem, je to už příliš i na něj. Otázkou zůstává, jestli bratři překlenou vzniklou propast dřív než bude pozdě...

Teodor
Teodor, kterého fanoušci znají jako „Cukrouška“, je také milý, ochotný, citlivý, důvěřivý a naivní. (Ve zkratce všechno, co Alvin není.) Strašně se mu stýská po Daveovi a jeho zoufalá snaha získat si Tobyho, který je má teď na starosti, je chvílemi při nejlepším směšná. Když uteče z domova, vyvolá tím u svých bratrů i u Tobyho, něco, co vůbec nečekal.

Jeanette
Chytrá, roztržitá a roztomile obrýlená Jeanette miluje zpěv bez ohledu na to, jestli se díky tomu stane slavnou. Přesně by se hodila k Simonovi, ale musí se nejdřív vymanit ze spárů nového manažera Iana Hawkeho a překonat pěveckou rivalitu, která mezi Chipettkami a Chipmunky panuje.

Eleanor
Oblá, malá, ale oblíbená Eleanor má svůj „život ve velkém“ ráda i přesto, že manažer trvá na tom, aby „vypadala vyšší“. Přeje si, aby se Chipettky staly slavnými. Najednou se ale zdá, že nečekané komplikace by jim ve vstupu do hudební síně slávy mohly zabránit.

Brittany
Jako hlavní zpěvačka a ctižádostivá frontmanka kapely chce být vždy ve středu zájmu. Její úžasný hlas uchvátí nového manažera, který v ní vidí svoji vstupenku pro comeback na hudební výsluní. Počáteční setkání s Alvinem jsou tvrdá - ale kromě zlostných jisker mezi nimi přeskočí i ty jiné...

obrazek
Příběh Chipmunků v kostce

V roce 1958 byl Ross Bagdasarian starší ne příliš úspěšný muzikant a skladatel, který se potřeboval postarat o svoji rodinu. Měl podepsanou smlouvu se společností Liberty Records, která nutně potřebovala prorazit s velkým hitem. V duchu opravdového umělce se Bagdasarian nebál riskovat. Sesypal rodinné úspory, koupil nejmodernější kazetový nahrávač a pak si sednul a zkoušel, co všechno s tím může dělat. Na svém stole našel knížku s názvem „Duel with the Witch Doctor“. Ta byla hlavní inspirací pro první píseň “Witch Doctor,” která se svým refrénem “OO EE OO AH AH ting tang wal-la wal-la bing bang” stala okamžitě hitem.

Bagdasarian použil pro hlas doktora Witche jednoduchou techniku. Zpomalil tempo nahrávače a zaznamenal pomalý, tlumený hlas, který potom přehrál normální rychlostí. Tato technika se stala charakteristickou pro jedinečné hlasy Alvina, Simona a Teodora.

Když “Witch Doctor” překročil hranici miliónu prodaných kusů, nahrávací společnost se „topila v penězích“. To ale nestačilo, aby byla zachráněna navěky, potřebovala další hit..., a tak se znovu obrátili na Bagdasariana.

Ten hledal inspiraci ve svém okolí a nalezl ji při poslouchání vtíravého refrénu svého čtyřletého syna dožadujícího se uprostřed horkého léta odpovědi, co dostane k Vánocům. Tak skladatel v roce 1958 napsal vánoční hit “The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late)”. Název písně byl v té době jiný, neboť Chipmunkové ještě neexistovali.

Bagdasarianovi se líbil hlas doktora Witche, teď chtěl ale vytvořit něco s nádechem osobnosti, jen nevěděl, kudy na to. Když jednoho dne jel přes Yosemitský národní park, vběhl mu do cesty chipmunk (hlodavec deňka) a postavil se na zadní, jako by mu chtěl zabránit v cestě. Zbytek je známá historie... malý chipmunk se stal Alvinem.

Bagdasarian mu vytvořil dva kamarády: hloubavého a praktického Simona a chichotajícího Teodora, který ze všeho nejraději jí. Dohromady vytvořili trio Alvin a Chipmunkové. Jména dostali podle tří zaměstnanců nahrávací společnosti - Ala Bennetta, Si Waronkera a Theodora Keepa. Pár let předtím začal Bagdasarian svoji hudbu produkovat pod uměleckým jménem David Seville a tak vznikl nový hudební fenomén - David Seville a Chipmunkové.

Ačkoliv bylo na začátku velmi těžké přimět rádia, aby píseň “The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late)” hrála, Bagdasarian našel malou stanici v Minneapolis, která byla ochotná ji začít hrát ještě před Vánoci. Rádiové vlny začaly proudit a „šeptanda“ pomohla singl dostat na víc a víc rádii, až se z něj stal nejrychleji prodávaný hit číslo jedna tehdejší historie. Během sedmy týdnu se prodalo 4,5 miliónů kopií, což se podařilo překonat v roce 1964 až Beatles s hitem“I Want to Hold Your Hand“. Song Chipmunků byl nominovaný na čtyři Grammy®, tři z toho získal.

Televizní premiéru si postavičky odbyli jako loutky v televizní show “The Ed Sullivan Show.” Opět se okamžitě stali hitem. Lidé chtěli víc a víc ‘munků. Vypadali úplně jinak, než jak je známe dnes. Ze začátku to byla spíše skutečná zvířata, ne zcela realisticky zobrazená, ale rozhodně víc jako zvířata než jako „plyšáci“. Na trhu se objevily hračky s ‘munky a samozřejmě desky.

Fenomén Chipmunků byl ohromný. Lidé se jich nemohli nasytit. Po vydání singlu v roce 1960 “Alvin for President,” dostal Bagdasarian dopis od tehdejšího senátora a prezidentského kandidáta Johna F. Kennedyho, ve kterém mu psal, že je rád, že má alespoň jednoho silného protikandidáta. Zdálo se, že jejich popularita je nekonečná. Za tři krátké roky prodali šestnáct miliónů nahrávek, získali několik cen Grammy a stáli v čele ohromující reklamní kampaně. Nastal čas, aby ožili v pohyblivé formě. Na podzim 1961 měl v televizi premiéru seriál The Alvin Show, ve kterém byli představeni Chipmunkové a jejich „otec“ Dave Seville v animované podobě.

obrazek
Munkografie: hvězdné okamžiky Chipmunkovské historie

1958 -

Píseň “Witch Doctor” vychází
Vychází píseň “The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late)”
Chipmunkové se poprvé objevili jako loutky v TV pořadu The Ed Sullivan Show

1959 -

Píseň “The Chipmunk Song” získává 3 ze 4 nominací Grammy
Chipmunkové vydávají své první album Let’s All Sing with The Chipmunks
Začátek Chipmunkovské kampaně spojené s reklamními předměty

1960 -

“Alvin’s Harmonica” získává Grammy
“Alvin for President” vychází; budoucí prezident JFK píše R. Bagdasarianovi st.

1961 -

“The Alvin Show” má premiéru v hlavním vysílacím čase na CBS
“Let’s Sing with The Chipmunks” získává Grammy
“Alvin for President” je nominovaná na dvě ceny Grammy

1962 -

Album The Alvin Show je nominované na Grammy

1963 -

The Chipmunk Songbook je nominovaný na dvě Grammy

1964 -

The Chipmunks Sing the Beatles’ vychází a získává platinovou desku

1965 -

“The Chipmunks Sing The Beatles” získává Grammy

1966 -

“Supercalifragilisticexpialidocious” je nominovaný na Grammy

1972 -

Ross Bagdasarian starší umírá

1978 -

Ross Bagdasarian & Janice Karman znovuoživují chipmunky

1980 -

Vychází album “Chipmunk Punk”, získává platinovou desku a cenu NARM za nejlepší dětské album

1981 -

Uvedení TV seriálu “A Chipmunk Christmas” na NBC. Soundtrack k tomu získává platinovou desku
Vychází album “Urban Chipmunk”, získává platinovou desku a cenu NARM za nejlepší dětské album

1983 -

Na NBC má premiéru TV seriál “Alvin and The Chipmunks”, okamžitě se stane hitem, který vidí více než 10 miliónů týdně
Chipettky mají svoji premiéru

1985 -

seriál “Alvin and The Chipmunks” je nominovaný na cenu Emmy

1987 -

animovaný film “The Chipmunk Adventure” má premiéru v kinech
“Alvin and The Chipmunks” je nominovaný na druhou Emmy
“Alvin and The Chipmunks” je nominovaný na Cenu mladých umělců

1988 -

“Alvin and The Chipmunks” je nominovaný na třetí Emmy
“The Chipmunk Adventure” je nominovaný na Cenu mladých umělců

1990 -

je natočený TV film “Rockin’ with The Chipmunks” s Willem Smithem

1992 -

vychází album“Chipmunks In Low Places” a je platinové. Jsou na něm písně Alana Jacksona, Charlieho Danielse, Waylona Jenningse, Tammy Wynette, Aarona Tippina a Billyho Raye Cyruse

1994 -

vychází album “A Very Merry Chipmunk”. Zpívá na něm Celine Dion, Alan Jackson, Kenny G, Gene Autry a Patty Loveless

1995 -

album “When You Wish Upon A Chipmunk”

1996 -

album “Club Chipmunk: The Dance Mixes”

1998 -

album “The A-Files: Alien Songs”

1999 -

premiéra videa ”Alvin and The Chipmunks Meet Frankenstein”

2000 -

“Alvin and The Chipmunks Meet Frankenstein” získává cenu Golden Reel
premiéra videa “Alvin and The Chipmunks Meet the Wolfman”

2007 -

premiéra celovečerního hraného filmu s počítačově upravenými chipmunky Alvin a chipmunkové - film se stává kinovým trhákem

2008 -

vydání DVD - v USA první místo mezi rodinnými filmy, soundtrack získává platinovou desku a vyhrává cenu za nejlepší soundtrack na American Music Awards
Film dále získal cenu televizní stanice Nickelodeon Kids' Choice Awards, kde porazil filmy jako Transformers nebo Piráti z Karibiku: Na konci světa

2008 -

50. narozeniny chipmunků

2009 -

celosvětová premiéra filmového pokračování Alvin a Chipmunkové 2

Podobné filmy

Simpsonovi XXIX (1)
Serfsonovi Žlutá rodinka Serfsonových žije tvrdý život nevolníků v kouzelném království S...
dnes 18.15
Prima Cool
Příhody Bolka a Lolka
Potápění Bolek a Lolek se nikdy nenudí a prožívají různá dobrodružství... Polský animovan...
zítra 06.10
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 30. 5. 2023 Svátek má Ferdinand
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz