fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

74% 1245 hlasů
film / komedie, USA, , 109 min., od 12 let
Animal House / National Lampoon's Animal House
DVD od 19.4.2004 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:52Divoká 60. léta na jedné americké studentské koleji, kde je vše dovoleno a nic není zakázáno!
Divoká 60. léta na jedné americké studentské koleji, kde je vše dovoleno a nic není zakázáno!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Na Faber College přicházejí dva noví studenti - naivní Larry Kroger a jeho nervní spolubydlící Kent Dorfman. Nejprve se chtějí dostat do spolku s názvem Omega Theat Pi, jeho členové ale nováčky vyhodí. Larry a Kent to zkusí jinde: v Delta Tau Chi. Tam jsou místní rebelové, vedení charismatickým Blutem. Larry a Kent jsou přijati a obdrží i nové přezdívky. Mezitím děkan koleje Wormer přemýšlí ve své kanceláři, jak se zbavit právě studentů z Delta Tau Chi, protože ho neustále rozčilují a provokují svým nevázaným chováním. Nakonec vymyslí plán - a ten se má uskutečnit na brzké studentské párty. Při nakupování flirtuje Otter, člen Delta Tau Chi, s Wormerovou atraktivní manželkou Marion a nakonec ji pozve právě na zmíněnou párty. Události začínají mít nečekaný spád... :thumbsup: :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zvěřinec časopisu National Lampoon

obrazek
Bláznivá americká komedie o rozdílných názorech na to, jak si užívat veselého života studentského. Odehrává se roku 1962 na malé vysoké škole v městečku Faber. Naivní, ale sympatický Larry Kroger a jeho poněkud nervní spolubydlící Kent Dorfman to nejprve jako nováčci zkusili v honosném vysokoškolském klubu Omega, protože se však záhy ukázalo, že to nebyla nejšťastnější volba, zkusili to o dům dál, kde sídlil klub Delta, opovrhovaný a odsuzovaný jako nejhorší v celém školním areálu.
obrazek
Larry a Dent jsou přijati, získají přezdívky Pinto a Flounder a seznámí se s osazenstvem - pivařem Blutem, vedoucím klubu Otterem, jeho přítelem Boonem, zručným mechanikem, který si říká Den D a neustále "tůruje" svou motorku i dalšími.
obrazek
Vládne tu sice chaos a nepořádek, současně tu však vládne zvláštní pohoda. Obyvatelé Delty si totiž umí užívat života. To se ovšem vůbec nelíbí děkanu Wormerovi, který je odhodlán najít způsob, jak je všechny ze školy vyhodit. Jako zbraň použije skutečnost, že Delta dosáhla ve škole nejnižšího hodnocení v historii. Bratrstvo se rozhodne k protiútoku a jako jedinou možnou taktiku zvolí... velkolepý mejdan!
obrazek
Podaří se jim pozvat nejen děkanovu přitažlivou ženu Marion, ale také pohlednou pokladní Charlottu ze supermarketu, která je shodou okolností dcerou starosty. Přestože večírek, kde jsou všichni oděni pouze v prostěradlech, skončí dalším skandálem (mimo jiné Marion skončí v posteli s Otterem a opilou Charlottu najde otec v nákupním vozíku před svým domem) a vyhazovem, podaří se Otterovi bratrstvo zachránit. Delta se vrací v plné síle a jejich nepřátele čeká krutá pomsta. Dojde k ní během slavnostního průvodu, kam se vřítí "alegorický" vůz Delty s obrovským dortem a nápisem "Sežer mě!" a ve stylu pirátských nájezdů zlikviduje hlavní tribunu, Omegu i další nepřátele, zmocní se dívek a triumfálně dorazí k závěrečným titulkům.
obrazek


Podobné filmy

Beethoven 3
(Beethoven´s 3rd) Oblíbený bernardýn je opět tady a s ním i spousta legrace! Rodina Newton...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Bravo Girls: Všechno nebo nic
(Bring It On: All or Nothing) Všemi obdivovaná Hayden Panettiere se přestěhuje z nóbl adre...
dnes 10.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Au Pair aneb Slečna na hlídání
(Au Pair) Jenny, která přijala pracovní nabídku ředitele obchodní společnosti v Paříži, se...
dnes 10.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 31. 5. 2020 Svátek má Kamila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz