fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

69%
film / animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, Francie, , 85 min., od 7 let
Asterix: Sídliste bohu
Kinopremiéra v ČR a SK 5.3.2015, DVD a Blu-Ray od 22.7.2015 Magicbox

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:51Asterix a Obelix mají nelehký úkol - zbavit se mramoráků.
Julius Caesar má geniálně lstivý plán, jak se jednou provždy zbavit nenáviděných Galů. Vedle jejich vesničky chce vystavět luxusní odpočinkový areál, Sídliště bohů. Když se Asterix s Obelixem dozvědí, že obyvatelé galské vesničky Caesarovu klamu podléhají, rozhodnou se mu jeho plány překazit. Podaří se jim ale tento boj plný nečekaných zvratů vyhrát?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků (předchůdce dnešních paneláků)... Ale rozhodně s honosným názvem – Sídliště Bohů. Jenže Asterix a Obelix svou malou vesnici, ukrytou v hlubokém lese, oplývajícím chutnými divočáky, nadevše milují. Přece nedopustí, aby se z jejich milovaného domova stal pouhý turistický skanzen. Musejí nabrousit veškerý svůj důvtip a pokusit se prohnaného Caesara v této podlé bitvě porazit..
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Asterix: Sídliště bohů

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů. Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků (předchůdce dnešních paneláků). Ale rozhodně s honosným názvem, Sídliště Bohů. Jenže Asterix a Obelix svou malou vesnici, ukrytou v hlubokém lese, oplývajícím chutnými divočáky, nadevše milují. Přece nedopustí, aby se z jejich milovaného domova stal pouhý turistický skanzen. Musejí nabrousit veškerý svůj důvtip a pokusit se prohnaného Caesara v této podlé bitvě porazit.


Podobné filmy

Já, padouch
(Despicable Me) Ve chvíli, kdy vyjde najevo, že slavná pyramida v Gíze je nafukovací atrap...
dnes 10.50
Nova Cinema
Ready Player One: Hra začíná
(Ready Player One) Píše se rok 2045. Reálnému světu hrozí naprostý chaos a zánik. Lidstvo ...
dnes 12.45
Nova Cinema
10 pravidel jak sbalit holku
Nadaný, ale nesmělý Matouš Ruml žije se svými kamarády v pronajatém bytě a jeho největší l...
dnes 14.15
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 26. 5. 2024 Svátek má Filip
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz