fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63% 840 hlasů
film / animovaný, akční, science fiction, Hong Kong/USA/Japonsko, , 94 min., od 7 let

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 26.6. Filmbox Premium 10.20
Filmbox Premium 10.20
Ukázka
02:14Je to pták? Je to letadlo? Ne, mechanický kluk ? Astro Boy. Byl stvořen pro napínavá dobrodružství, které může prožít jenom on. Jeho táta, slavný vědec Tenma, mu do vínku dal super sílu, rentgenové paprsky, rychlost a schopnost létat nad oblaky. Astro Boy poznává svět, učí se lidským emocím, když tu je jeho rodina a přátelé ocitnou v nouzi. Odvážný kluk se proto vrací do rodného Metro City, aby čelil možná dosud největší životní výzvě.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film "Astro boy" jsem si dokázala pustit, až když jsem na něj náhodou narazila v TV.. Čekala jsem to mnohem horší, takže jsem byla příjemně překvapena jak provedením, tak i příběhem, který byl sice splácanina jiných úspěšných filmů - "Andrew - člen naší rodiny", " WALL-E" a "Ocelová pěst", děj příjemně plynul a nic tu nevyčnívalo.. Viděla jsem řadu horších i lepších 3Dček.. Příjemnej průměr :-)
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Astro Boy

Stejně jako Amerika má Supermana, tak i Japonsko má svého nejstaršího a ikonického superhrdinu, který zachraňuje svět před zkázou. Není to ovšem mužný mimozemšťan, nýbrž robotický chlapec. Duchovním otcem postavy je vizionářský komiksový autor, režisér a producent Osamu Tezuka. Ve stejnou dobu jako v zemi původu byl odvysílán i americkou televizní stanicí NBC, kde se v reprízách udržel až do začátku sedmdesátých let. V následujících dekádách vznikly další dvě série revitalizující hrdinova dobrodružství pro barevnou televizi a moderní počítačovou animaci. Produkci vedlo studio Imagi situované v Hongkongu a hlasově byli obsazeni hollywoodští herci. kritika diktatury. Futuristické město vznášející se nad zemským povrchem představuje zdánlivou utopii, kde lidé žijí v dokonalém luxusu díky práci robotů. Většinu technologických vynálezů ve městě vymyslel geniální vědec Dr. Tenma. Pod povrchem idyly se však skrývá tvrdá diktatura a pokrok města je pouze vedlejším produktem vojenských zakázek. Když během jednoho vojenského pokusu zemře Tenmův syn, rozhodne se vědec sestrojit robota k obrazu svého milovaného Tobyho. Tak vznikne Astro Boy - dokonalý stroj ale i reinkarnace chlapcovy osobnosti a emocí. Během následujících dobrodružství si získá srdce skupiny dětí ze zemského povrchu i svého otce, který se ho zřekl, stane se šampiónem robotích zápasů a zachrání Metro City ze spárů egocentrického diktátora.


Podobné filmy

Wild Wild West
Pistolník Will Smith a šerif-vynálezce Kevin Kline musejí zadržet zločince, který plánuje ...
zítra 00.15
Nova Cinema
Zloděj životů
(Taking Lives) Montrealská policie se marně snaží přijít na stopu sériového vraha osamělýc...
zítra 02.15
Nova Cinema
Jantarová komnata
(Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer) Jantarovou komnatu se pokoušelo najít mnoho lovců pokl...
zítra 08.25
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 18. 6. 2021 Svátek má Milan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz