fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

75% 2537 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, science fiction, USA/Velká Británie, , 126 min., od 12 let
DVD od 19.10.1998 Warner, Blu-Ray od 7.8.2013 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:45Nad bezpečností města Gotham City bdí nejen policie, ale také tajuplný Batman, který jediný se dokáže postavit výstřednímu zločinci Jokerovi.
Skutečným pánem noci v Gotham City je Batman. Kým je však rytíř spravedlnosti ve dne? Toto tajemství se v sérii článků pro Gotham Globe snaží odkrýt půvabná fotografka. Vicky Valenová začíná své pátrání u milionáře Bruce Wayneho, ale nakonec se dostane až do rukou ďábelského mafiána Jokera, kterému nezbývalo než příjmout tuto masku po souboji s Batmanem. Joker zabil starostu a chystá pro obyvatele města strašlivé překvapení ...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Komiksy nejsou úplně můj šálek kávy, ale Batman od Burtona je vzácná výjimka. Batman má mnoho dalších zpracování, ale tohle je úžasný temný komiksový svět jaký nikdo jiný nenatočil a asi ani už nenatočí.Michael Keaton a Jack Nicholson jsou skvělý. K tomu všemu je jako vždy úžasná hudba Danyho Elfmana.
Všechny komentáře k filmu 45+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Batman

<>Obrázek nenalezen<> Blíží se oslava dvousetletého výročí založení města Gotham City a současně probíhá volební boj o křeslo starosty. Zatímco gangster Grissom se s pomocí podsvětí, zejména gangstera Jacka Napiera pokouší dostat město pod svou kontrolu, kandoát na starostu Harvey Dent slibuje neústupný boj proti zločinu. Ten zatím v ulicích města vede úspěšně pouze tajemný Batman. Jeho skutečnou totožnost se pokouší odhalit nejen podsvětí, ale také atraktivní fotografka Vicky Vale, která právě nastoupila do redakce deníku Globe.
obrazek
Společně s kolegou Alexem, který připravuje článek o tajemném ochránci zákona, jsou pozváni na večírek pořádaný podivínským milionářem Brucem Waynem. Grissom kvůli milence Alicii zradí Napiera a vláká ho do pasti v chemičce Axis. Do přestřelky zasáhne také Batman, který Napiera srazí do kádě s chemikáliemi. Přestože se všichni domnívají, že zemřel, Napier přežije, kyselinou znetvořená tvář je však stažena do grimasy připomínající šílenou karikaturu úsměvu. Pod jménem Joker, v bláznivém klaunském obleku zabije Grissoma a ovládne město.
obrazek
Přestože je Bruce Wayne okouzlen krásou Vicky a stráví s ní noc, ráno ji však řekne, že nehodlá ve vztahu pokračovat. Neprozradí ovšem, že právě on je tajemným Batmanem a hodlá veškerou pozornost soustředit na pátrání po Jokerovi a jeho bandě. Krásnou fotografkou je však okouzlen také Joker a rozhodne se ji získat. Zatímco Batman má spoustu práce s kosmetickými přípravky, které Joker otrávil a které způsobují podivnou "chechtavou" smrt, unese psychopatický zločinec Vicky. Dřív než ji stačí znetvořit, objeví se Batman a zachrání ji. Předá ji seznam otrávených kosmetických přípravků a pak ji omámenou dopraví domů. <>Obrázek nenalezen<> Joker v televizi oznámí, že během oslavy dvoustého výročí založení města rozdá v ulicích 200 milionů dolarů a současně veřejně vyzve Batmana na souboj. Před maskovaným bojovníkem proti zločinu stojí zdánlivě nemožný úkol. Musí porazit Jokera, zachránit obyvatele města, které Joker během oslavy chystá otrávit jedovatým plynem, a ještě zachránit Vicky, kterou Joker opět unesl,aby z ní i proti její vůli udělal svou milenku.


Podobné filmy

Atlantida: Tajemná říše
(Atlantis: The Lost Empire) Před mnoha tisíci lety představovala Atlantida vyspělou civili...
zítra 05.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Medvědí bratři
(Brother Bear) Dobrodružná animovaná pohádka o bratrech, jejichž rod se už léta pokouší za...
zítra 07.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
První rána
(Jackie Chan´s First Strike) Jackie Chan měl za úkol sledovat Rusku Natašu. Zdálo se to je...
zítra 12.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 19. 1. 2021 Svátek má Doubravka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz