fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 1210 hlasů
film / komedie, USA, , 83 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:23Americká rodinná komedie o štěňátku, které přerostlo pánovi domu přes hlavu a také o proradném veterináři, kterého stvořilo snad samotné psí peklo.
Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti přepadnou obchod se zvířaty a vyloupí jej, musejí však uprchnout před policií. Malému štěňátku bernardýna se při tom podaří utéct a nepozorovaně se dostat do domku Newtonových. Děti, pětiletá Emily, desetiletý Ted, třináctiletá Ryce i jejich maminka Alice se domnívají, že tatínek George konečně vyslyšel dětská přání a štěně jim koupil. Ten je ovšem ochoten nechat psa v domě, pouze dokud se o něj nepřihlásí jeho majitel. Prozatím dostane jméno Beethoven a roste jako z vody...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Beethoven - kdo by neznal tohoto slavného bernardýna, který majitelům tak trošku přeroste přes hlavy. Jedná se o naprosto čistokrevnou rodinno komedii, kterou si užijete tím více, čím více vás u televizní obrazovky bude. Trošku hloupoučké, ale to vem čert.
Všechny komentáře k filmu 22+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Beethoven

obrazek
Veterinář se jmenuje Herman Varnick a nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti přepadnou obchod se zvířaty a vyloupí jej, musí však uprchnout před policií. Malému štěňátku bernardýna se podaří utéci a nepozorovaně se dostat do domku Newtonových. Děti, pětiletá Emily, desetiletý Ted, třináctiletá Ryce i jejich maminka Alice se domnívají, že tatínek George konečně vyslyšel dětská přání a štěně jim koupil. Ten je ovšem ochoten nechat psa v domě, pouze dokud se o něj nepřihlásí jeho majitel. Dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy a když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. A to je chvíle, kdy se na scénu vrátí proradný Varnick, který potřebuje psy, aby nich mohl pro obchodníka se zbraněmi vyzkoušet nový typ střeliva. Přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes jako dokázal, když překazí svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery.
obrazek
Chce se proto psa zbavit a proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Rodina jej však přesvědčí, aby se pro psa vrátili. Netuší, že v okamžiku, kdy vyrážejí na záchrannou akci, Varnick se psa chystá zabít.


Podobné filmy

Rozchod
(The Break Up) Jennifer Aniston a Vince Vaughn se potkali, zamilovali se do sebe až po uši...
dnes 13.50
Nova Cinema
Copak je to za vojáka...
Když se průzkumník Jiří Langmajer zamiluje do Veroniky Gajerové, sestry svého kapitána Kar...
dnes 18.15
Nova Cinema
Fotograf
Hořká komedie inspirovaná tvůrčí živelností a vztahovými karamboly světoznámého českého fo...
dnes 21.32
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 3. 2023 Svátek má Soňa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz