fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

42% 453 hlasů
film / komedie, USA, , 99 min.
Beethoven's 3rd

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:09Třetí pokračování osudů svérázného bernardýna, tentokrát s novými členy rodiny Newtonových a dvojicí nemotorných zlodějů.
Rodina Newtonových se vydává na výlet napříč státem. Zatímco pro tátu Richarda je to vysněná dovolená, ostatní členové rodiny už tak nadšení z kilometraů strávených v autě nejsou. Ale jen do chvíle než se objeví tajný pasažér. Ano, je to miláček Beethoven, ohromný slintající bernardýn, který jim cestu zpříjemní různými kalamitami. To však brzy napraví, když je zachrání před dvěma neohrabanými zloději a získá si tak navždy místo v jejich srdcích.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu U třetího filmu už se jedná o dílo natočené jako videofilm, to znamená, že jakákoliv snaha o kvalitativní stvárnění je zde naprosto neočekávatelná. Inteligentní humor tu není vůbec žádný a vše se točí okolo pádů, moči a podobně.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Beethoven 3

obrazek
Rodina Newtonových, u nichž našel domov bernardýn Beethoven, se vydala na dlouhou dovolenou do Evropy. George Newton proto požádá svého bratra Richarda, aby se o Beethovena postaral. Ten si ovšem právě pořídil velký luxusní obytný karavan, vybavený dokonce DVD přehrávačem a chystá se vyrazit se svou rodinou, protivnou manželkou Beth, neposlušným synem Brennanem a malou dcerou Sarou, na báječnou dovolenou napříč Spojenými státy. Tedy na báječnou dovolenou podle jeho představ, založených na poněkud idealizovaných vzpomínkách, během níž se chce pokusit rozklíženou rodinu opět stmelit. Ostatní jsou ovšem přesvědčeni, že to bude velká, dlouhá nuda.
obrazek
A když zjistí, že je má na cestě do Kalifornie doprovázet ještě obrovský, slintající bernardýn, který má zvláštní talent dostávat své "páníčky" do drobných nesnází a katastrof všeho druhu, postaví se rozhodně proti. Beth sice prosadí, že pes zůstane v boudě, jinak se žádná dovolená nekoná, ale Beethoven je jiného názoru a než si Newtonovi vůbec stačí něčeho všimnout, uteče a ukryje se v karavanu jako černý pasažér. Zejména Beth a Brennan jsou přesvědčeni, že horší už to být nemůže a přítomnost velkého psa dokáží ocenit až ve chvíli, kdy se jim pověsí na paty dvojice svérázných lumpů, průmyslových zlodějů, kteří se snaží za každou cenu zmocnit DVD s filmem The Shakiest Gun In The West.
obrazek
Ne že by to byli tak zarytí filmoví fanoušci, ale pod přebalem je ukryt disk s ukradenými přísně tajnými počítačovými daty, který Richard získal čirou náhodou, a který dvojice lumpů nutně potřebuje získat zpět.


Podobné filmy

Princ a pruďas
(Your Highness) Thadeous a Fabious jsou synové krále Talliouse z království Kňouralovo. St...
dnes 23.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rosamunde Pilcher: Nejlepší přítelkyně
(Rosamunde Pilcher: Flaschendrehen) Jedna touží po kariéře, druhá po milujícím manželovi a...
zítra 02.00
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Stará láska nerezaví
(That Old Feeling) Všichni byli na svatbě dokonalí. Kromě nevěstiných rodičů, kteří nemoho...
zítra 05.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 13. 7. 2020 Svátek má Markéta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz