fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

42% 363 hlasů
film / komedie, USA, , 93 min.
Beethoven's 4th

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:45Čtvrtá část americké rodinné komedie, tentokrát o nečekané záměně dvou bernardýnů, kteří vypadali stejně, ale každý byl úplně jiný.
Beethoven u Newtonových trpí nedostatkem přízně. V parku dojde k záměně s perfektně vytrénovaným psem. Newtonovi nemohou uvěřit, že by jejich pes byl tak poslušný, avšak skutečný Beethoven způsobí úplnou spoušť v bohaté a snobské rodině Sedwickových. Beethoven vás rozesměje a dokáže, že starého psa novým kouskům naučit lze.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hoho, to by mě opravdu nenapadlo, že vznikne čtyřka. Odpad.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Beethoven 4

obrazek
Richard a Beth Newtonovi, navzdory zkušenostem z minula, podlehnou prosbám Richardova bratra a souhlasí, že se po dobu jejich prázdninové cesty postarají o bernardýna Beethovena. Zatímco děti, Brennan a Sara, jsou nadšeny, protože psa zbožňují, Beth a Richard nevychované, chlupaté a věčně slintající monstrum, které působí jednu katastrofu za druhou nemají zrovna v lásce. Zatímco Berth chodí do práce, Richard pracuje doma, kde maluje pohlednice pro všechna možná blahopřání. A tak je to zejména Richard, komu Beethoven řádně zkomplikuje život. Když jednoho dne poslintá Beth kufřík a Richardovi zničí právě dokončenou malbu, zdá, že míra trpělivosti přetekla.
obrazek
Děti se pokusí zachránit situaci a přihlásí nepořádného Beethovena do školy psí poslušnosti, kterou vede seržant Rutledge. V jiné části města žije magnát Reginald Sedgwick se svou manželkou Marthou, kteří se ke své dceři Madison chovají s laskavou nevšímavostí, a místo toho všemožně hýčkají jejich mohutného a vzorně vychovaného bernardýna Michelangela. Sedgwickův vrchní sluha Simmons však psa nesnáší a s pomocí svého nešikovného bratra Nigela ho unese. Pes však bratrům uteče a dostane se až k psí škole seržanta Rutledgeho. A tak se stane, že si nic netušící Newtonovi a Sedgwickovi psy prohodí.
obrazek
Zatímco Newtonovi zírají na náhle poslušného psa, který je tak vychovaný, že si dokonce otírá packy o rohožku než vstoupí do domu, a užívající nečekaného klidu společně s dětmi, které se domnívají, že psí škola se opravdu vyplatila, Sedgwickovi také zírají. Jejich důvody jsou však zcela opačné. Jenže všechno zlé je k něčemu dobré, a tak Beethoven dokáže do jejich života vnést to, co jim chybělo, totiž určitou dávku uvolněnosti a pozornosti pro Madison. Ještě je tu ovšem Simmons se svým plánem na výkupné. A taky otázka, jestli Beethoven a Michelangelo najdou způsob, jak se vrátit tam, kam patří.


Podobné filmy

Nejistá sezóna
Malý divadelní soubor má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými o...
dnes 20.00
Nova Cinema
Týden bez závazků
(Hall Pass) Ženáči Owen Wilson a Jason Sudeikis jsou v manželství věčně nespokojení. Na ra...
dnes 21.35
Nova Cinema
Risknem to s Polly
(Along Came Polly) Přesně naplánovaný život pojišťovacího agenta Bena Stillera se zhroutí ...
zítra 08.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 1. 12. 2021 Svátek má Iva
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz