fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

52% 82 hlasů
akční / animovaný / dobrodružný / fantasy / sci-fi, USA, , 80 min.
Bionicle: The Legend Reborn
DVD od 7.9.2009 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:10Vaši oblíbení hrdinové Bionicle ožívají v novém vzrušujícím filmovém dobrodružství nabitém akcí a napětím! Mata Nui, kdysi velký a mocný vládce, se ocitá v odlehlé pustině plné kovového šrotu. Když ho místní obyvatelé žádají, aby jim pomohl v boji s nebezpečnými nepřáteli: zlým Skrallem a Lovci kostí, vydává se společně se statečnými glatoriánskými bojovníky a obyvateli vesnice Agori na veliké dobrodružství do nového světa představivosti, kde budou odhalena vzrušující tajemství Bionicle.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Když jsem viděl na ČSFD, že existuje již čtyří díl Bionicle, řekl jsem si: "Proč ne?" Dyť jednička byla skvělá (až na ty zbytečné scény), dvojka totéž (i ty zbytečné scény) a trojka o něco slabší, ale stálo to za to (napotřetí, až na ty zbytečné scény). Ovšem hned při prvních deseti minutách Zrození legendy jsem zjistil, že tohle bude rozhodně nejslabší díl. Hned ze začátku, kdy jsem poprvé uslyšel otřesný a nevhodný dubing pro Bioncle a uviděl šeredného hlavního hrdinu, mi totiž došlo, že tohle bude typický film poslední doby - podprůměrný. "Nesympatický", "Ošklivý" a velmi slabý na Toa -tak se dá popsat hlavní postava Mata Nui, který byl vystřelen na jinou planetu. Témeř hned kolem náhodou projede jiný Bionicle, který zaveze coby zajímavého Mata Nui do města. Celý film je v duchu "ještě se to rozjede?", protože jediná "akční" scéná se uskutečnila až na konci filmu a byla to hlavně akce v duchu "poď se prát, a zatím co bojuje, je záběr na utíkajícího padoucha". Všichni Bioncle na té planetě byli maximálně ošklivý a s bývalími Bioncle hrdiny se nedali vůbec srovnávat. Nakonec se také vůbec nesrovnal ten základní problém s tím vystřelením Mata Nui. Ovšem, na tenhle film se kouknout dalo, a jestliže jste neviděli předešlé díly, možná se vám to bude i líbit.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bionicle: Zrození legendy

Po vyhoštění ze svého vlastního světa, kdy byl zbaven svého těla, usiluje Mata Nui o sjednocení zdevastované země a nalezení tajemství, které by mu pomohlo znovu získat své ztracené impérium. V tomto světě hrdinů i zloduchů, který se neustále zvětšuje, se Mata Nui, kdysi velký a mocný vládce, probouzí v odlehlé zpustošené krajině plné nepotřebných krámů a blyštících se kovových kousků. Je to pouštní skládka. Místní vesničané tu hledají všechno možné ke stavění přístřešků, k přežití a koneckonců i k boji v aréně, kde se snaží vyřešit své spory. Tím, že jednotlivé vesnice proti sobě staví své nejlepší gladiátory, se spory řeší rychle a jasně. Mata Nui, který hledá cestu, jak se dostat zpět domů, se brzy uprostřed jedné takové bitvy ocitne. Výsledek bitvy je pro něj, stejně jako pro vesničany, velkým překvapením - opouští totiž arénu po triumfálním vítězství. Díky svým odvážným činům nachází Mata Nui mezi vesničany přátele a ti ho na oplátku žádají, aby jim pomohl v boji proti skutečným nepřátelům - Skrallům a Lovcům kostí. Mata Nui přijímá, i když to znamená odložení jeho cesty domů. Společně se svou skupinou gladiátorů a hledačů bojuje s divnými bytostmi v ještě podivnější krajině a přitom velmi touží po návratu domů a záchraně svých vlastních zotročených lidí. Skutečné překvapení má však teprve přijít.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 22. 9. 2021 Svátek má Darina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz