fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

68%
film / komedie, Francie, , 85 min.
Les Fous du stade / Stadium Nuts

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:36Čtyři nerozluční přátelé na výpravě za dobytím milostných i sportovních vavřínů.
Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům, do oka. A tak se mladíci, pro přízeň krásné dívky, nechají v obchodě jejího otce okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. V zápalu boje Les Charlots zapomenou i na svou vysněnou dovolenou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Francouzská hudební skupina Les Charlots ve svém třetím snímku opět v plné ofenzívě nejrůznějších skopičiny a bláznivostí napříč každičké scény. Stejně jako jejich první film 'La grande java' (1870), se i tento odehrává v kulisách určité francouzské zapadlé vesničky, kam pánové vlivem svého vejletování zavítají. A jako obvykle, začnou se dít věci. V rámci všeho tentokrát i zde platí jedno staré pořekadlo: Za vším hledej ženu. Opět se tedy jedná o směsku situačního humoru a grotesky, takže divák, který jejich stylu humoru přišel na chuť, se má na co těšit. Příběh tentokrát ovládl sportovní duch a opět je rozdělen na dvě poloviny. Nejdříve se jedná o slavnostní výzdobu města a odhalení sochy a potom už probíhá nejrůznější klání v nejrůznějších sportovních disciplínách. Protože se chlapci od svého potenciálu nijak nevymanili, na dnešní dobu jsou už určité scény přepálené, ale v rámci komediální klasiky stále umí v určitých ohledech a mezích vykouzlit úsměv na tváři. V jedné z rolí se také opět objevuje Jasques Seiler, známý z předešlého snímku 'Bažanti' (1971).
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Blázni ze stadiónu

Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům, zejména Gérardovi do oka. A tak mladíci, oblíbení Les Charlots se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají!


Podobné filmy

Život podle Dana
(Dan in Real Life) Steve Carell píše sloupek do novin, ve kterém radí druhým, jak si nejlé...
dnes 18.05
Nova Cinema
Slunce, seno, jahody
Víte, že dojivost závisí na kultuře prostředí? Student Šimon o tom musí přesvědčit svérázn...
dnes 20.15
Prima
Vůně kávy
Příběh scenáristy v tvůrčí krizi a bývalé herečky, ve kterém nechybí láska, nevěra i prudc...
dnes 21.20
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 20. 6. 2024 Svátek má Květa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz