fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 763 hlasů
film / komedie, Německo/USA, , 120 min.
Pushing Tin / Turbulenzen - und andere Katastrophen

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:33Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí.
Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místo a nastává boj.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Opravdu super a jak bylo napsáno v popisu lehce bláznivá komedie.Zde se opravdu scénáristé trefili obsadit do hlavních rolí herce Johna Cusacka,Billyho Boba Thorntona (ten je ve filmu nejlepší),Cate Blanchettovou,Angelinu Joliovou a Jakea Webera.Tento film se mi fakt líbí a viděl jsem ho již mockrát a můžu vřele doporučit ke shlédnutí.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bláznivá runway

obrazek
Lehce blázniví komedie o rivalitě dvou letových dispečerů sleduje svědomitého Nicka Falzoneho, jednoho z nejlepších letových dispečerů, který řídí letecký provoz a přistání na letištích Kennedy, LaGuardia a Newark, tedy nejvíce rušný vzdušný prostor na New Yorkem, a to po celých čtyřiadvacet hodin. Je to obtížná a stresující práce a Nick je důsledný, precizní a na svou zdatnost patřičně hrdý. Jeho nadšení z dobře vykonané právě však vezme velmi rychle za své, když je na jeho pracoviště přichází nový dispečer Russell Bell, kterému předchází pověst dokonalého, ovšem poněkud nezodpovědného dispečera. <>Obrázek nenalezen<> A skutečně. Russell je pravým opakem poněkud upjatého, svědomitého Nicka a tak netrvá dlouho a letové středisko se stane bojištěm, na kterém se ti dva snaží navzájem trumfovat, a jak nabírá na intenzitě, nezastaví se ani po pracovní době. Zcela novou podobu však získá ve chvíli, kdy se Nick seznámí s Russellovou atraktivní manželkou Mary, zatímco Nickova manželka Connie si nemůže nevšimnout, že se stala terčem pozornosti svérázného Russella. Vítěz však může být jen jeden a když se ukáže, že vítězství bylo vykoupeno až příliš draze, je na vítězi, aby dal věci zase do pořádku. Bude to vůbec možné po té smršti, která přehnala kontrolní věží i životy obou rivalů?


Podobné filmy

Nejistá sezóna
Malý divadelní soubor má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými o...
dnes 20.00
Nova Cinema
Týden bez závazků
(Hall Pass) Ženáči Owen Wilson a Jason Sudeikis jsou v manželství věčně nespokojení. Na ra...
dnes 21.35
Nova Cinema
Risknem to s Polly
(Along Came Polly) Přesně naplánovaný život pojišťovacího agenta Bena Stillera se zhroutí ...
zítra 08.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 1. 12. 2021 Svátek má Iva
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz