fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

65%
film / krimi, drama, Francie/USA, , 144 min., od 16 let
Blood Ties
DVD od 23.7.2014 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 28.4. Filmbox Premium 01.50, po. 6.5. ČT2 23.15 /ST/
Filmbox Premium 01.50
Ukázka
01:20Film pojednává o dvou bratrech, z nichž každý stojí na opačné straně zákona. Oba dva ale čelí organizovanému zločinu v Brooklynu.
New York, 1974. Padesátiletý Chris, byl právě propuštěn za dobré chování po mnohaletém vězení za vraždu. Venku na něj čeká jeho mladší bratr Frank, policista s perspektivní budoucností. Chris a Frank byli vždy odlišní, ale pokrevní vazby mezi nimi vždy fungovaly dokonale a pevně. Chris dostává šanci k návratu do běžného života. Frank ho ubytovává u sebe doma a nachází mu práci. Chris už ale není schopen žít „normální“ život. Opět se ocitá na šikmé ploše zločinu a Frank ho vymazává ze svého života. To už je ale příliš pozdě, protože osudem obou bratrů je zůstat navždy spolu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Naprosto skvělá záležitost. Na půdorysu bezmála antické tragédie se rozehrává příběh dvou bratrů. Vše je v tomto snímku přesné. Režie, která přesně dávkuje dramatické i epické momenty. Střih nemá chybu a kamera (do které trochu dělám) je famózní. Asi to každý nevnímá, ale svícení je úžasné. Všechny obrazy od záběrů v autě, barech a kdekoliv, kam nás děj zavedl, jsou nádherně exponované a příběhu slouží. Herci jsou velmi přesvědčiví, takže to jen potvrzuje dobrou režii. Hudba je nádherná, takže se budu hned shánět po soundtracku. No a k tomu ta atmosféta 70. let s překrásnými auty, oblečením...
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pokrevní pouto

New York, 1974. Chrisovi je padesát a právě ho propustili za dobré chování z vězení, kde si odpykával dlouholetý trest za vraždu. Venku na něj čeká mladší bratr Frank, nadějný policista s jasnou budoucností. Oba bratři byli odjakživa odlišní. Otec Leon byl na jejich výchovu sám a vždycky upřednostňoval Chrise navzdory jeho průšvihům. Jejich pokrevní pouto bylo ovšem vždy velmi silné. Frank věří, že se bratr změnil - poskytne mu střechu nad hlavou, najde mu práci a pomůže mu navázat přetrhané vztahy s dětmi a bývalou manželkou. Spořádaný život ale pro Chrise není, a tak se brzy vrátí ke starým zvykům. Opět se ocitá na šikmé ploše a Frank se rozhodne vymazat ho ze svého života. Na to je už však příliš pozdě. Osudem obou bratrů je zůstat navždy spolu.


Podobné filmy

Poslední turné
(Blue Night aka Here and Now) Jazzová zpěvačka Vivienne se dozvídá od své lékařky, že má v...
dnes 15.15
Nova Cinema
V oku tornáda
(Into the Storm) Během jediného dne zasáhne Silverton celá série tornád a dočista ho zpust...
dnes 18.15
Nova Cinema
Chlapec v pruhovaném pyžamu
(The Boy in the Striped Pyjamas) Osmiletý Bruno žije se svojí rodinou v Berlíně. Jednoho d...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 25. 4. 2024 Svátek má Marek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz