fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

73% 15 hlasů
drama, Česká republika, , 79 min.

Režie:
Herci: ,

Ocenění: Film získal v Bratislavě na II. Eskulapově mezinárodním filmovém a televizním festivalu hraných a dokumentárních filmů o zdraví 1. cenu.

Film o muži, který bojuje o svůj nový život.
Tragikomický příběh muže, který musí zažít velmi mnoho, včetně rozpadu těch nejintimnějších vztahů, aby nalezl sám sebe, svou ztracenou důstojnost a radost ze života. Muzikant Karel Král je po propuštění z nemocnice, po prodělaném infarktu snad ještě větší "frajer" než byl před ním. Ale potom, tak, jak to v životě bývá, přichází něco, s čím se nepočítá, co nás samotné překvapí natolik, že začneme reagovat neočekávaně a atypicky. Tím spíše, začneme-li mít obavu o svůj vlastní život, a ta obava prostoupí celý náš život, všechno naše konání.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pro mě je Miroslav Donutil Pan Herec......exceluje v roli hudebníka s těžkou chorobou. Ale psychika s člověkem někdy udělá víc... Dle mého názoru se jedná o velice nedoceněný film a já osobně ho řadím mezi své nejoblíbenější. Naprosto mě okouzlil svou celkovou atmosférou i problematikou překonávání životních těžkostí. Závěrečná scéna je velice silná. Párádní film aneb psychika zvládne velké věci. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 22. 2. 2020 Svátek má Petr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz