fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

70% 82 hlasů
film / komedie, Československo, , 90 min.
DVD od 19.11.2007 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:07Opět je tu prima brácha Martin Pavelka přezdívaný Prcek, hrdina úspěšné české komedie Můj brácha má prima bráchu, kde usmiřoval bratra Honzu s jeho dívkou Zuzanou.
Tři roky po uvedení prvního filmu se tvůrci, povzbuzeni úspěchem, rozhodli natočit další díl. Ve shodě se skutečností, posunul se i příběh o tři roky dopředu. Honza a Zuzana mají dvouletou holčičku Martinu a Prcek se rozhoduje, kam po skončení devítky. Opět se můžete podívat do prostředí plochodrážních stadionů, opět před Martinem vyvstane problém, s nímž si dospělí nedokáží poradit, a tak nezbývá, než dát s kamarádkou Magdou hlavy dohromady a vymyslet jak na to. Problémem je i tentokrát bráchova tvrdohlavost, řada nedorozumění a malicherností vedoucích téměř k rozpadu mladého manželství. A je na Martinovi, aby Honzu se Zuzanou opět usmířil. Vedle toho má ovšem Martin své vlastní problémy, neboť by chtěl být zootechnikem, zatímco rodiče se ještě nedohodli jestli bude inženýrem nebo automechanikem.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nebýt toho seznámení s ministrem zemědělství, který se ve filmu chová jako "hodný strýček", ačkoliv ve skutečnosti tomu bylo často zcela jinak, řekla bych, že jde o příjemnou a pohodovou komedii. Tenhle podtón ji ale staví do mírně ideologického světla, a přestože to dnes už nemusíme brát vůbec vážně, sráží se tím "Brácha 2" trochu níže, než by si jinak zasloužil.
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Brácha za všechny peníze

Ve shodě se skutečností "zestárl" o tři roky i příběh. Honza a Zuzana mají dvouletou Martinu a Prcek se rozhoduje, kam po skončení deváté třídy. Jenže život není peříčko, a když se Honza se Zuzanou kvůli malichernosti pohádají, nezbývá Martinovi než dát s kamarádkou Magdou hlavy dohromady a vymyslet, jak je usmířit. Problémem je i tentokrát bráchova tvrdohlavost, která v řadě nedorozumění, omylů a malicherností vede téměř k rozpadu manželství. Vedle toho má ovšem Martin vlastní problémy. Chtěl by být zootechnikem, ale rodiče se ještě nedohodli, jestli bude lepší, aby byl inženýrem nebo automechanikem.


Podobné filmy

Kokosy v pralese
(The Air Up There) Školní trenér basketbalu Kevin Bacon touží po velkém úspěchu. K tomu po...
dnes 09.10
Nova Cinema
Ještě větší lhář
(Bigger Fatter Liar aka Big Fat Liar 2) Kevin je nadaný student střední školy, který má vš...
dnes 11.40
Nova Cinema
Bohoušův syn
Miloš Kopecký, Vladimír Menšík a letošní jubilantka Iva Janžurová ve volném pokračování př...
dnes 14.00
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 13. 5. 2021 Svátek má Servác
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz