fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1192 hlasů
film / thriller, hororový, USA, , 100 min.
The Craft

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:47Vypadají jako normální holky. Ale zkuste zjistit, co dělají po večerech. Hodina kouzel začíná ...
Když Sarah Baileyová poprvé vkročila do školy sv. Bernarda, věděla, že ji tam budou okukovat. Netušila ovšem, že tři nové spolužačky už na ni čekají. Koníčkem zlomyslné Nancy, zakomplexované Bonnie a potměšilé černé Rochelle je totiž čarodějnictví a už delší dobu pasou po čtvrté kamarádce do počtu. sarah se zdá, že má konečně opravdové přítelkyně, a je ochotná s nimi ledacos vyzkoušet. A kouzla začnou fungovat: Sarah ztrestá spolužáka Chrise, který ji zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech. lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha... . Sarah brzy pochopí, že všechno zlé, co kamarádky s kouzly napáchaly, se dříve či později obrátí proti nim. Když kolem začnou umírat lidé, nechce už mít s čarodějnictvím nic společného. Nancy, Rochelle a Bonnie ji však nechtějí ze svého magického kruhu pustit. Sarah čeká souboj na život a na smrt s bývalými přítelkyněmi. A může z něj vyjít živá jen tehdy, když využije nebezpečných sil, kterých se chtěla navždycky vzdát...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tak musím uznat, že je to opravdu moje blbost že jsem to riskla a podívala se na to, protože už podle obsahu to znělo jako strašná blbost, ale znělo to tak blbě, až ten film musel být skvělej. Bohužel to bylo ještě blbější než jen obsah co jsem přečetla. Hrozný scénář, postavy i herci, také akční scény jdou na nic a atmosféra je leda tak dusná u obrazovky, protože pokud nekoukáte sami, tak za tenhle návrh vás budou chtít aspoň lynčovat.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Čarodějky

<>Obrázek nenalezen<> Škola sv. Benedikta není místo, kde by se Rochelle, Bonnie a Nancy cítily nejlíp. Černá kráska Rochelle má problémy s blonďatou kráskou a rasistkou Laurou, Bonnie nikdy nesundá rolák, pod nímž ukrývá nehezké popáleniny, hyzdící její krásné tělo a Nancy Downs vyrůstá v neutěšených rodinných poměrech, pokud se tak dá nazvat díra, kterou obývá se svou věčně opilou matkou a otčímem, ukázkovým primitivem. Společně tvoří školní trojlístek outsiderů nezapadajících mezi zhýčkané studentské primadony z lepších rodin. Aby zahnaly tíživou realitu, utíkají se k černé magii a iluzi, že by to fungovalo, kdyby měly čtvrtou. A pak se do města přistěhuje Sarah Bailey se svým otcem a nevlastní matkou a magický kruh může být konečně uzavřen. Osamělá dívka, která se před časem pokusila o sebevraždu a trpí traumatem ze smrti matky, je ráda, že má po dlouhé době opravdové kamarádky a tak je ochotná s nimi ledasco vyzkoušet.
obrazek
Třeba i čarodějnické rituály na pláži za hluboké noci, kterými je vzýván bůh Manon. Jenže Sarah, jak se zd, není obyčejná dívka, ale dívka nadaná skutečnými čarodějnickými sklony. Po provedeném rituálu a krátkém čekání se dostaví první potěšující výsledky. Sarah vytrestá spolužáka Chrise, který ji před ostatními spolužáky ponížil a zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech a lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha. Jenže to, co začalo zdánlivě nevinnými žertíky na adresu těch, se kterými měly dívky nevyřízené účty, brzy nabere nečekaný směr. Lehkomyslně vyslovená přání totiž mají mnohem vážnější důsledky než si dívky dokázaly představit a navíc se jim kouzelná moc začne vážně vymykat z rukou. Čekání na prvního mrtvého netrvá dlouho. <>Obrázek nenalezen<> Stane se jím otčím Nancy, který po jednom zuřivém výbuchu dostane záchvat a zemře. Majitelka obchodu s čarodějnickými potřebami je varuje, že černá a bílá magie musí být vyrovnaná, a vše co udělají se jim vrátí. Dívky nadále zkoušejí své schopnosti zdánlivě neškodnými hrátkami. Mění si barvu očí, levitují, chodí po hladině vody, jenže postupně se mění. Sarah dívkám změnu vyčítá a varuje před porušováním magické rovnováhy. Jenže s jídlem roste chuť a tak nevinné hry naberou poněkud dramatické obrátky, když se jejich další obětí se stane Chris. Sarah se marně pokusí dívky zastavit zaříkáváním. Naopak. Trojice dívek je přesvědčena, že Sarah, už s čarodějnictvím nechce mít nic společného, se jí pokusí zabít, ale Sarah se ubrání. Je donucena znovu sáhnout po svých magických schopnostech, které jsou jak se zdá mnohem větší než dívka tušila a tak se uprostřed noci rozpoutá zuřivá bitva čarodějnic.


Podobné filmy

Kurýr 3
(Transporter 3) Kurýr dostane za úkol převézt dceru ukrajinského ministra životního prostř...
dnes 20.15
Prima Cool
Alfa
(Alpha) Mladík, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, ut...
dnes 20.20
Nova
Na špatné straně hlavně
(End of a Gun) Bývalý policista Michael Decker se při výletě ve Francii zastane na ulici ž...
dnes 21.30
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz