fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

83% 723 hlasů
animovaný / fantasy / komedie / pohádka / rodinný, USA, , 6 min.
Partly Cloudy

Režie:
Herci: ,


Ukázka
02:35Částečně zamračeno je krátký film před filmem Vzhůru do oblak.
Krátký animovaný film Částečně zamračeno odpovídá vynalézavou formou na zajímavou otázku, odkud čápi berou děti, jež přinášejí šťastným rodičům. Přitom však nejde jen o lidské potomky, nýbrž o mláďata všeobecně. Odpověď se nachází vysoko na obloze, kde oblační tvorové (mraky) tvoří nové bytosti a předávají je doručovatelům, tedy čápům... Zatímco všichni vytvářejí roztomilá stvoření, smolař Gus plodí samé nebezpečné, ježaté čí zubaté výtvory, čímž notně trápí svého doručovacího čápa.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pixar patřil mezi špičku v rámci krátkometrážních animovaných filmů, tak uvidíme, jak se mu podaří pod křídly Disney studia, ale velké naděje mu zrovna nedávám. Částečně zamračeno je hezký a roztomilý film o mráčku, který by chtěl být jako ostatní, ale je poněkud jiný:-)
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Částečně zamračeno

"Každý ví, že děti nosí čápi, ale odkud je berou? Odpověď se nachází ve stratosféře, kde oblační lidé tvoří děti z mraků a oživují je. Gus, osamělý a nestálý šedý oblak, je mistrem ve vytváření "nebezpečných" dětí. Malí krokodýli, ježury, beránci a další - Gusova milovaná stvoření jsou umělecká díla, ale jeho věrný doručovací čáp Peck si s nimi užije své. Gusova stvoření jsou stále "problémovější" a Peckova práce je tak stále těžší a těžší. Jak si jen dokáže poradit současně se svým nebezpečným nákladem i se vznětlivou náladou svého přítele?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 30. 11. 2021 Svátek má Ondřej
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz