fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1229 hlasů
film / akční, Velká Británie, , 126 min., od 12 let
Octopussy
DVD od 6.11.2006

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:31Doplňte si svou jedinečnou sbírku filmů s agentem 007!
Vzácná starožitnost, která patřila carskému rodu Romanovců, zmizí z Moskvy. Agent Secret Service ji sice získá, ale pronásledovatelé ho smrtelně poraní. James Bond diky dražbě okamžitě poznává, kdo ji chce za každou cenu dostat zpět. Dostává se tak do hry, kde jde kromě diamantů i o mnohem nebezpečnější věc. Vstupuje do ní totiž šílený generál Orlov. Chce útočit na Německo, ale jeho nadřízení jsou proti. To však neznamená, že by se Orlov vzdal. Bond by mohl získat potřebné informace v nepřístupném sídle ženy s tetováním chobotničky. Ta je stejně krásná jako nebezpečná.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jedna z nejlepších Bondovek, která nepokrytě paroduje už sama sebe. Roger Moore provádí neskutečné kousky a hlášky. Děj je až moc přímočarý i když napojení na Orlova mi přijde dost slabé. Pro mě osobně je matoucí šíbování s cirkusovými vagóny alá skořápky :-)
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Chobotnička

obrazek
James Bond se vydává za vrahy svého kolegy, agenta 009, a jeho jedinou stopou je vzácný ruský klenot zvaný zlaté Fabergeovo vejce. Přes něj se dostane k afghánskému princi Kamalovi a tím i na stopu militantního ruského generála Orlova, který se pokouší prosadit útok na Evropské státy. Je to právě on, kdo nechává u Kamala vyrábět padělky vzácných klenotů, kradených v Kremlu. Bond je Kamalem zajat, podaří se mu však uprchnout a dostat se k tajemné krásce, která si říká Chobotnička a stojí v pozadí celého plánu. Ta mu prozradí, že je dcerou britského majora Smithe, který se kdysi zpronevěřil svému poslání, a když ho Bond našel, spáchal sebevraždu, aby zachránil svou čest. <>Obrázek nenalezen<> Žena nyní pokračuje v jeho díle, podlehne však Bondovu šarmu a nedokáže na něm vykonat pomstu, kterou slíbila. Agent zjistí, že trojice spiklenců chce vyvézt z Ruska poklad romanovců ve vlaku, patřícímu cirkusu krásné Chobotničky. Zjistí však také, že Orlov chce ženu podvést a zlikvidovat ji výbuchem časované bomby ukryté v cirkusovém stanu. A protože má cirkus vystupovat na americké vojenské základně, vyvolal by tím současně konflikt, ve kterém by mohl realizovat své šílené plány na vojenské ovládnutí Evropy. Naštěstí je tu Bond, který převlečen za klauna spěchá do cirkusového šapitó, aby se v poslední vteřině pokusil zachránit Chobotničku, americké vojáky i světový mír.


Podobné filmy

Ježek Sonic
(Sonic the Hedgehog) Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě by ježek Sonic okamžit...
dnes 18.10
Nova Cinema
Zloděj životů
(Taking Lives) Montrealská policie se marně snaží přijít na stopu sériového vraha osamělýc...
dnes 23.50
Nova Cinema
Sedmý syn
(Seventh Son) Zemi, a především celému lidstvu hrozí velké nebezpečí. Královna čarodějnic ...
zítra 18.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 6. 2. 2023 Svátek má Vanda
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz