fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

68% 1110 hlasů
film / komedie, romantický, science fiction, USA, , 98 min., od 7 let
Short Circuit
DVD od 23.3.2016 a Blu-Ray od 4.5.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:48Na co nestačí Terminátor nebo Robocop hravě zvládne robůtek Číslo 5. A na rozdíl od jeho konkurentů mu nechybí smysl pro humor a lidské city.
Sci-fi komedie o vojenském robotovi, který po zásahu bleskem "ožije" a z vojenského výzkumného střediska uteče. S vydatnou pomocí mladé Stephanie objevuje půvaby života, vesmíru a vůbec. Vojáci ho ale pronásledují a chtějí ho přeprogramovat zpět na vojenské využití, a tak mu musí pomoci dobří lidé...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No kdo by neznal tuhle už starší dobrou komedii. Číslo 5 žije je určitě film který stojí za to vidět, i když nepatří k nejdokonalejším. Film pobaví a herecké výkony jsou spolu s robůtkem skvelé. Osobně upřednostňují před E.T. a jeho voláním domům. Obzvláště jako mladší jsem se opravdu zasmála a i teď film neztratil nějaké to kouzlo, i když už to není úplně takové jako tehdy.
Všechny komentáře k filmu 30+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Číslo 5 žije

<>Obrázek nenalezen<> Jeden z řady snímků navazujících na popularitu Spielbergova snímku E.T. Pronásledovanou bytostí však tentokrát není mimozemšťan, ale sympatický robot. Poprvé se s ním můžete setkat na cvičných manévrech coby novým válečným robotem předváděným jako nový vynález firmou Nova Robotics. Jeden z těchto robotů je zasažen bleskem, který způsobí zkrat a vzápětí se shodou okolností a náhod dostane ven z přísně střeženého objektu. Šéf bezpečnosti, kapitán Schroeder, okamžitě zahájí pátrání, neboť robot číslo pět nereaguje na signály a chová se velmi podivně. Nepozorovaně se dostane do vozu, jehož majitelkou je sympatická Stephany Speck. Když ho dívka objeví, považuje ho za mimozemšťana a pozve do svého domu. <>Obrázek nenalezen<> Ráno však zjistí, že jde o robota firmy Nova Robotics a oznámí to řediteli firmy. Robot však nechce být chycen a rozebrán, a tak nasedne do dívčina auta a snaží se ujet. Stephany naskočí v poslední chvíli. Robot se jí cestou snaží vysvětlit, že nechce být rozebrán čili mrtvý a když je vůz dostižen, tlumočí dívka jeho slova Newtonu Crosbymu, vynálezci, který robota sestrojil. Jejich debatu přeruší Schroeder, který na robota zaútočí a Číslo pět opětuje palbu laserem. Crosbymu se podaří robota vypnout, ten se však při převozu opět zapojí a zmocní se auta. Vrátí se ke Stephany a prosí ji o pomoc. Mezitím Crosby se svým pomocníkem Benem ukradnou v garážích společnosti servisní vůz a vydají se pohřešovaného robota hledat. Setkají se se Stephany, ale při rozhovoru je překvapí Schroeder. Jsou obklíčeni a Crosby se marně snaží vyjednávat.


Podobné filmy

Lovingovi
(Loving) Příběh se odehrává v roce 1960, kdy v některých státech USA stále platí předsudky...
dnes 05.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pan
Dvanáctiletý Petr vyrůstá v sirotčinci a sní o tom, že jednoho dne najde svoji maminku. Je...
dnes 10.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Navždy mladý
(Forever Young) Mel Gibson se po zmrazení probouzí a nachází Jamii Lee Curtis - pravou lás...
dnes 10.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 16. 1. 2021 Svátek má Ctirad
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz