fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

36% 257 hlasů
film / akční, dobrodružný, science fiction, Německo/USA, , 90 min., od 12 let
P.I.: Post Impact
DVD od 25.6.2004 Intersonic

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize pá. 8.7. AMC 14.35Ukázka
00:4718. října 2012 na zem dopadl meteorit, který změnil celý svět... Zemětřesení, povodeň a celá Evropa pod masou sněhu a ledu... V téhle situaci musí Tom Parker na rozkaz svého nadřízeného opustit svou rodinu. Slib, že jeho manželka a dcera později mohou za Tomem přicestovat je lež. Po letech se Tom rozhodne, že najde svou rodinu... Vydá se na cestu s několika vojáky, který chtějí získat pod kontrolu satelit vysílající z Reichstagu. Nakonec musí bojovat také s vojáky, protože zjistí, že chtějí získat satelit jen proto, aby získali levnou ropu. Jeho úkolem spolu s dcerou doktora se stává zabránit katastrofě.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu 18. října 2012 dopadne na Zem meteorit a způsobí nečekaně silné zemětřesení. Mraky prachu postupně zasahují severní polokouli a celou Evropu v krátké době pokryje vrstva sněhu. Katastrofa navždy změní vzhled Země. Dopad meteoritu bude znamenat konec civilizace v podobě, jak ji známe dnes. Někteří lidé ale zázrakem přežijí a své úkryty najdou v podzemních dráhách. Jejich jedinou záchranou je satelit schopný zahřát atmosféru. Najít ho musí Tom Parker, šéf ochranky Americké ambasády v Berlíně Všechna města přikryje sníh a z bílého horizontu trčí pouze poslední poschodí Eiffelovky.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Den po zítřku

Tom Parker , šéf ochranky americké ambasády, žije v Berlíně se svou ženou a malou dcerou. Žije tam také vědkyně Anna se svým otcem Gregorem Starndorfem. Kolem Země prolétá kometa a vědci zjistili, že její dráha je v kolizi se Zemí. Dr. Gregor Starndorf vede institut, který ovládá speciální satelit s mikrovlnným zářením. Pomocí něj chce kometu zastavit. Jeho podřízený, šéfinženýr Hintze, tomu nevěří. Starndorfovi se to nepovede a kometa dopadne na Zemi. Tom chce uletět do Spojených států, ale jeho manželka se nedostane do letadla a plukovník Waterse nenechá Toma vystoupit... Po třech letech se chce Tom vrátit do Berlína najít svou ženu a zařízení, které ovládá satelit Solstar 2, pomocí něhož by se dala ohřát zemská atmosféra - po pádu komety je totiž na Zemi doba ledová a stále sněží. Jde tedy společně s vědkyní Annou za prezidentkou Severních spojených států a žádají ji o misi, jejímž cílem by bylo získat ovládání satelitu. Ten možná někdo ovládá, protože bylo sestřeleno letadlo, které mířilo do Berlína. Anna si myslí, že by její otec v Berlíně mohl být naživu. Byl vedoucím projektu, který se o satelit Solstar 2 staral. Prezidentka misi povolí a jejím velitelem určí plukovníka Waterse. Jede s nimi také vojačka Sarah, se kterou se Tom před odjezdem vyspí. Když jednotka letí do Berlína, napadne je satelit a kvůli mikrovlnnému záření letadlo vybuchne. Jednotka se katapultuje ve dvou obrněných transportérech a podaří se jim přistát. Poté pokračují směrem na Berlín... Všude je sníh a ze země vystupují ledové krystaly. Jeden z nich trefí vůz plukovníka Waterse. Tom se pro posádku vrací. Vůz visí na vlásku z propasti a je v něm také Anna. Tom všechny vysvobodí, až na jednoho vojáka. Ostatní tedy pokračují dál. Když jde Tom se Sarah na průzkum, někdo po nich začne střílet. Po návratu k transportéru vidí, jak právě vybuchuje, Waters a ostatní ale unikli. Tom se s nimi spojí vysílačkou a pod nepřátelskou palbou všichni uniknou tunelem do podzemí. Tam najdou holčičku, která je dovede k lidem. Ti tam už od katastrofy přežívají. Waters zjistí, že jejich neformální vůdce je takzvaný doktor. Anna si myslí, že by to mohl být její otec.


Podobné filmy

Scooby-Doo a duch labužník
(Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost) Scooby Doo a jeho parta se vydává navštívit kuchařskou...
dnes 06.10
Nova
Rango
Chameleon v havajské košili opustí pohodlí terária a nešťastnou náhodou se ocitne uprostře...
dnes 08.05
Prima
Tajný život mazlíčků 2
(The Secret Life of Pets 2) Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jed...
dnes 12.25
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 5. 7. 2022 Svátek má Cyril a Metoděj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz