fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63% 304 hlasů
film / western, Itálie/Španělsko, , 93 min., od 15 let
Navajo Joe / A Dollar a Head / Savage Run

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:48Bandita Duncan a jeho muži zabili mnoho indiánů a za jejich skalpy vyinkasovali velké peníze. Proto je také celá jejich banda pronásledována indiánem z kmene Navahů Joem. Ten k dopadení lovců skalpů využije chvíle, kdy se muži rozhodnou přepadnout vlak převážející peníze a ukradnou trezor s pěti sty tisíci dolary...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Opravdu si tohle někdo cení na skoro 70 procent? Kdysi dávno jsme se smáli "westernům" s Gojko Miticem, jenže to jsme neměli tušení, že i slavní režiséři "špaget" dokázali natočit totální krávoviny. Reynolds natřený na červeno sám samojediný zachraňuje celá města neschopných dementů před tisícihlavou bandou, nožem je zabíjí po desítkách, zatímco oni masakrují "profesionální" armádu, která má chránit trezor ve vlaku a přitom se nedokáže ani krýt. Když už vezme do ruky pušku, má nekonečný zásobník a trefuje se do půl kilometru s přesností na centimetr, dokud hlavní záporák (za sebou) nevytáhne rukojmí - ne, vůbec by ho po předchozích výkonech netrefil... Mám westerny rád, ale tohle byla fakticky škoda času.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dolar za muže

Bandita Duncan a jeho muži zabili mnoho indiánů a za jejich skalpy vyinkasovali velké peníze. Proto je také celá jejich banda pronásledována Joem, indiánem z kmene Navahů. Joe před Duncanovou bandou zachrání dvě prostitutky, které slyšely místního lékaře Lynna, jak se s Duncanem domlouvá na vykradení vlaku plného peněz. I když jsou všichni cestující Duncanovou bandou zabiti, Joeovi se podaří Duncanovi vlak ukrást a přijede s ním do Esperanzy. Obyvatelům nabídne, že je bude před Duncanem chránit. Lidé ho odmítnou, protože je indián. Doktorova žena je však přesvědčí, že ho potřebují. Joe na Duncana nastraží past, jenže neuspěje. Je naopak chycen a mučen. Od jisté smrti ho zachrání neznámý stařec. Podaří se jim banditům ukrást koně a poté bandu pobít. Naživu zůstanou jen Duncan a Joe. Duncan se dozví, že Joe není pouhým lovcem odměn, ale že se mu chce pomstít za smrt manželky.


Podobné filmy

Zúčtování
(Showdown ('73)) Dva staří známí na opačné straně zákona. Vyrůstali bok po boku, ale po vl...
ne. 5.2. 20.00
ČT2
Jonah Hex
Během americké občanské války sloužil Jonah Hex jako kavalerista, až do té doby, dokud jeh...
pá. 10.2. 21.50
Nova Cinema
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 30. 1. 2023 Svátek má Robin
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz