fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63% 67 hlasů
film / komedie, pro děti, Československo, , 89 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


UkázkaKomedie o veselých i vážných problémech se zvířaty, zoologickou zahradou a dvojčaty předstírajícími, že
Starého zoologa Montelíka, přezdívaného Monty, opustí manželka Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO. Učiní tak právě ve chvíli, kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hlavní postavou je starý zoolog Montelík, přezdívaný Monty. Seznámit se s ním můžete v okamžiku, kdy se od něj odstěhuje jeho žena Josefína, protože už má dost problémů, které jim působí zvířata ze zdejší ZOO, a kdy k nim mají přijet na návštěvu vnuci Martin a Honza, k nerozeznání si podobná dvojčata. K problémům s dvojčaty, která se rozhodnou před dospělými vydávat za jednoho, však přibudou další. S ředitelem ZOO a hlavní zooložkou, kteří podvodně kšeftují se zvířaty, s mladou inženýrkou Emilkou, která se rozhodne zabránit prodeji šimpanzího mláděte, i se zvířaty samotnými.
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dva lidi v Zoo

Právě mu kancelář zdemolovala gorila, uprchlá ze zoologické zahrady, kde je Monty zaměstnán, a vzápětí mu jeho žena Josefína oznámí, že už má takových problémů plné zuby a odstěhuje se k přítelkyni Růženě. Do třetice přijíždějí na čas jejich vnoučci, k nerozeznání podobná dvojčata Martin a Honza. Josefína na to zapomněla a Monty není nadšený, protože na kluky nemá čas, možná tak na jednoho. A tak se kluci rozhodnou před dědečkem i ostatními dospělými předstírat, že jsou jen jeden, což vede k celé řadě problémů, nedorozumění a zmatků. Další problémy Montymu způsobí mladá inženýrka Emilka, která tajně odnese ze ZOO šimpanzí mládě Amose, aby ho zachránila před prodejem. Postupně se ukazuje, že Monty je zklamán poměry v ZOO, jejíž ředitel s hlavní zooložkou podvodně kšeftují se zvířaty, a nakonec se rozhodne zabránit s Emilkou prodeji Amose i dalších zvířat. Do jejich snahy se zapojí i kluci, kteří se po prozrazení, že jsou dva, snaží přesvědčit babičku, aby se k dědovi vrátila. Jejich snaha však nedopadne vždycky, jak by si přáli, zejména když je prokládána řadou rošťáren, z nichž některé mají nečekané následky.


Podobné filmy

O pyšném panovníkovi
Ondřej Vetchý v pohádce o napravení pyšného a bezohledného krále (1998). Dále hrají: Z. Vo...
dnes 12.10
ČT1
Thor: Ragnarok
Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do...
dnes 12.20
Nova Cinema
Není houba jako houba
Veselá pohádka o napravené chamtivosti, Houbovousově čarování i lásce (1996). Hrají: K. Tr...
dnes 13.15
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 9. 2021 Svátek má Václav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz