fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

72% 497 hlasů
film / komedie, akční, dobrodružný, krimi, Itálie, , 115 min., od 11 let
I Due superpiedi quasi piatti / Crime Busters
DVD od 7.9.2006 LevneKnihy

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize čt. 13.10. AMC 18.15Ukázka
01:46Terence Hill a Bud Spencer jako dva nedobrovolní policisté, kterým vrozený smysl pro spravedlnost nedovolí odejít ze služby
Terence Hilla a Buda Spencera osud svedl dohromady a stali se z nich nedobrovolní policisté. A tak jim nezbývá, než dělat všechno pro to, aby se jich policie sama chtěla zbavit.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu tohle je uplná klasika. zábava od začátku až do konce. Jak může někdo napsat že je film nudnej..
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dva výtečníci / Dva poldové

Mohutný Wilbur a mazaný blonďák Matt jsou na tom podobně. Už měsíc jsou bez práce, oběma kručí v břiše, oba marně hledají práci v přístavu, oba se dostanou do problémů s dozorčím mola Fredem Kleinerem, oba jsou nuceni zmlátit jeho bandu kumpánů a také úplně stejně se nemají příliš v lásce. Osud je však svede dohromady, a když tak v jednom bistru přemýšlejí co dál, objeví se dva policisté, kteří jim vylíčí jak je služba u policie výtečná a perspektivní. Tím oběma hrdinům vnuknou nápad jak přijít k penězům. Vykradou obchodní dům v sousedství. S nataženými ukazováky v kapsách, kterými předstírají pistole však omylem vtrhnou do náborové kanceláře místní policie. Chvilku jsou sice poněkud vyvedeni z míry, ale pak vše obrátí v žert s tím, že se jdou přihlásit. Čeká je dvacet týdnů výcviku pod velením kapitána McBridea a oba si vedou poměrně zdatně. Posledním úkolem je zkouška nervů a žaludku - ohledání mrtvoly a pitva, která se však nezdaří jak by měla, protože patolog zapomněl mrtvolu rozmrazit. Překvapený Matt však v mrtvém pozná Číňana, který mu před časem pomohl, když ho pronásledovala parta námořníků. McBride dá jeho případ jako první úkol novým policistům. Výcvik končí. Všichni uspěli, jsou přijati a výpověď dát nelze. To však poněkud hatí plány Wilbura a Matta, kteří si chtěli užít dvacet týdnů na účet státu a pak se vytratit. Nyní jim nezbývá než udělat všechno proto, aby se jich policie sama chtěla zbavit. A přestože začnou ihned, výsledky nejsou příliš povzbuzující. Při prvním výjezdu záměrně narazí do kolemjedoucího auta. Místo vyhazovu je však čeká pochvala. Ve voze totiž jel dlouho hledaný zločinec. Nepomůže zničit ani další vozy. Dosáhnou pouze toho, že dostanou místo auta motorky. Nepomůže ani zastavit a tvrdě ztrestat za přestupek vlivného soudce. Opět je čeká pochvala, že se nenechali zastrašit vysokou funkcí a splnili svou povinnost. Jednoho dne pomohou najít správnou ulici pohledné mladé Číňance Susy Lee. Ta, jak se ukáže, patří k rodině, která už dlouho hledá svého ztraceného strýčka. Tím, jak se ukáže, není nikdo jiný než chlapík, kterého Wilbur s Mattem naposledy viděli v márnici. Rozhodnou se případ odhalit a stopy je zavedou k jejich starému "známému" Fredu Kleinerovi, který si, jak se ukáže, žije trochu nad poměry svého zaměstnání dozorčího mola. Není divu, protože ve skutečnosti se svou bandou obchoduje s drogami. Protože právě čeká velkou zásilku a dvojice policistů se mu plete nepříjemně blízko do cesty, najme zabijáka Geronima a jeho bandu, aby je alespoň na půl roku dostali do sádry. Jenže to samozřejmě dopadne obráceně a Matt s Wilburem si mohou na Kleinera pořádně došlápnout. Zasáhnou v okamžiku kdy si banda přepočítává zisk a zabaví jim sto tisíc dolarů. Nastane další velkolepá bitva, ve které si to Wilbur a Matt vyřídí s Kleinerem i za mrtvého Číňana, kterého Kleiner zabil jen proto, že se náhodou připletl k jeho obchodu. Jen jediné se jim opět nepodaří. Dostat se od policie. Za dopadení bandy je čeká další pochvala.


Podobné filmy

Dioptrie
Jak nás naše dítě překvapilo. Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1980). Hrají: N. Divíšk...
dnes 15.30
ČT1
Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
Slavoj Houslice má fotbalový tým a nerudného trenéra Pepika Hnátka, kterého se všichni boj...
dnes 16.00
Nova Cinema
V oku tornáda
(Into the Storm) Během jediného dne zasáhne Silverton celá série tornád a dočista ho zpust...
dnes 18.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 6. 10. 2022 Svátek má Hanuš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz