fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

67% 66 hlasů
drama / válečný, Itálie/Francie, , 131 min., od 12 let
La Pelle
DVD od 1.12.2006 Mido

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:35Naše země je naše kůže... Marcello Mastroianni jako italský spisovatel Curzio Malaparte v přepisu jeho slavného válečného dramatu.
Itálie 1943. Američané osvobodili Neapol, ale nikdo neví, je - li to konečné vítězství nebo se ještě vrátí Němci. A tak všichni pro jistotu oslavují a vykupují své duše a těla ještě před tím, než možná přijde další pohroma.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No tak tohle je další horor s dost hrůznými záběry – třeba v závěru muž přejetý tankem a rozjeté tělo ukázáno kamerou. Nebo scény v restauraci - jedí lidské části – např. ruce a jsou ukázány kosti, nehty, co z takového jídla zbyly. Či osudy žen a dětí, které se během druhé světové války prodávají, no zkrátka hrůza děs. NA takový film se nezapomíná.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dvě tváře války / Kůže

Film je volnou adaptací románu Curzia Malaparta a zavede nás do r. 1943. Americké jednotky právě osvobodili Neapol. V této těžké době se dostávali do střetu dobyvatelé a ti, jenž byli dobyti. Ženy prodávají svá těla a své děti; němečtí vězni se vykupují za cenu zlata, která se rovná váze jejich těla. Tato všeobjímající freska ukazuje portréty některých tragických událostí, které se vyskytly během 2. světové války a živě popisuje konfrontaci světů na obou stranách barikády.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 11. 8. 2022 Svátek má Zuzana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz