Ed


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

24% 1289 hlasů
komedie / rodinný, USA, , 94 min.
DVD od 7.3.2005 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:31Se šimpanzem na hřišti i na pokoji v americké baseballové komedii pro celou rodinu.
Hlavním hrdinou komedie ze sportovního prostředí je venkovský mladík Jack Cooper, který se ukáže jako velmi talentovaný nadhazovač, a kterého získají do svých řad Rakety, malý druholigový klub s neobvyklým maskotem. Do své první baseballové sezóny však Jack nastoupí se dvěma poněkud neobvyklými problémy. Jednak trpí na hřišti nepřekonatelnou trémou, a navíc ke své hrůze zjistí, že maskotem klubu je šimpanz jménem Ed Sullivan, který umí hrát baseball tak dobře, že ho trenér obvykle staví na třetí metu. A hádejte komu trenér šimpanze přidělí na pokoj jako spolubydlícího. Pochopitelně Jackovi. Ten má pocit, že starat se o šimpanze je pro něj trochu nedůstojné, navíc zjistí, že Ed je nejen na štíru s hygienou, ale navíc trpí chronickou plynatostí. Ti dva k sobě musí najít cestu a společně překonat mnohé překážky, které je během sezóny potkají. Ať už je to Jackova tréma nebo šimpanzův únos.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Americká komedie vznikla v roce 1996, kdy ji natočil režisér Bill Couturié (Vietnamské requiem, Drahá Ameriko: Dopisy z Vietnamu) podle námětu Kena Richardse a scénáře Januse Cerconea. Postava Jacka Coopera byla první hlavní rolí na filmovém plátně pro Matta LeBlanca, který se proslavil díky televiznímu seriálu Přátelé a kterého jste mohli vidět také ve filmech Ztraceni ve vesmíru nebo Charlieho andílci. Tyto trapne americké komedie mě moc neberou, vždy vše musí dopadnout skvěle, jak jinak a vždy je to nějaká blbost, která by se ve skutečnosti nestala.,,,
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

O filmu Ed

obrazek
Americká komedie vznikla v roce 1996, kdy ji natočil režisér Bill Couturié (Vietnamské requiem, Drahá Ameriko: Dopisy z Vietnamu) podle námětu Kena Richardse a scénáře Januse Cerconea. Postava Jacka Coopera byla první hlavní rolí na filmovém plátně pro Matta LeBlanca, který se proslavil díky televiznímu seriálu Přátelé a kterého jste mohli vidět také ve filmech Ztraceni ve vesmíru nebo Charlieho andílci. V roli Eda neuvidíte skutečného šimpanze, ale herečku Denise Cheshire, která se střídala s hercem Jayem Caputem. Animatronická maska, kterou měli nasazenou, byla vybavena tuctem servomechanismů, které vytvářely mimiku opičí tváře (což se prý podle škodolibých kritiků nedalo říci o Mattu LeBlancovi).


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 27. 2. 2020 Svátek má Alexandr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz