fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63% 185 hlasů
film / komedie, USA, , 120 min., od 7 let
Eloise at the Plaza

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:10Uhlídat Eloise - šestiletou obyvatelku slavného newyorského hotelu La Plaza, není jen tak.
Jedna z nejoblíbenějších postav americké dětské literatury Eloise se stala též hrdinkou stejnojmenné filmové verze příběhu. Julie Andrews v ní hraje britskou guvernantku, která má šestiletou obyvatelku slavného newyorského hotelu La Plaza na starosti. Uhlídat Eloise ovšem není jen tak. Dívenka chvilku neposedí a spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává nějaké dobrodružství.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mě osobně se tento filmeček líbil. Malinká Eloise je skvělá mladičká hrdinka, i když je malinko víc rozmazlená a myslí si, že ji v tomto nejluxusnějším hotelu všechno patří, ale jinak je holka dobrá. Já ji to moc přeju. Takových malých hrdinů je málo. Ale nejlepší je na tom, že to všechno dobře dopadne. To je prostě best, jako každý filmeček vysílaný na Vánoce
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Eloise v hotelu Plaza

obrazek
Eloise je neposedná a poněkud předčasně vyspělá šestiletá holčička, jejíž matka je ve Francii a ona žije v New Yorku v hotelu Plaza, kde se o ni stará trpělivá britská chůva. Není to nic snadného, protože dívenka chvilku neposedí a spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává nějaká dobrodružství. Kromě chůvy, psa a želvy se často stávají více či méně dobrovolnými aktéry jejích her také ostatní hosté a zaměstnanci hotelu, například sympatický hotelový poslíček Bill. Někteří, jako třeba ředitel hotelu pan Salomon, však její hry považují za neplechy, které hosty obtěžují a hotelu způsobují pobtíže. Mimo Eloise má pan Salomon také řadu dalších starostí. Například přípravu každoročního velkého plesu nebo s příjezdem prince Kushinu. Když se Eloise o chystaném plese dozví, rozhodne se jít také, přestože nemá nikoho, kdo by ji doprovodil. Její vzrušení ještě stoupne, když se dozví, že se v jejich hotelu má ubytovat opravdový princ. Eloise se totiž rozhodne, že to bude právě princ, kdo ji na ples vezme.
obrazek
Také pan Salomone čeká na prince, a tak není divu, že úplně přehlédne příjezd devítiletého chlapce Leona, který kolem něj projde nepovšimnut. Narazí na něj však Eloise, která je zrovna na jedné ze svých dobrodružných výprav. Samozřejmě ho ihned přibere ke svým hrám a udělá z něj svého pomocníka a vyzvědače v pátrání po detailech kolem plesu a princova pobytu, aniž by tušila, že právě on je tím princem. Když se dozví, že její nový kamarád nezná New York, vezme ho do města na okružní jízdu, během které si užijí spoustu legrace a dobrodružství. Zatímco hostitelka plesu, paní Danielsová, štěká příkazy a pokouší se získat pozornost dalšího stálého hosta hotelu Plaza, Sira Wilkese, její dcera Molly Daniels se sbližuje s Eloisiným poručníkem Philipem. A dát je dohromady, to je ten pravý úkol pro Eloise. Tedy kromě účasti na plesu.


Podobné filmy

Holka nebo kluk?
Adina Mandlová, od jejíhož úmrtí v těchto dnech uplynulo 30 let, se v přestrojení stává ad...
dnes 14.45
ČT1
Světáci
Tři venkovští zedníci chtějí v Praze poznat noční život velkoměsta. Před "dámami ze společ...
dnes 15.40
Prima
Deník princezny 2: Královské povinnosti
(The Princess Diaries 2: Royal Engagement) Okouzlující princezna Anne Hathaway právě oslav...
dnes 17.10
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz