fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

72% 875 hlasů
animovaný / hudební / muzikál / pro děti / rodinný / fantasy / pohádka, USA, , 75 min.
Fantasia 2000
DVD a Blu-Ray od 3.11.2010 Magicbox

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:11Prestižní film studia Walta Disneye na oslavu nového tisíciletí.
Zakuste fantastickou směs obrazu a zvuku ve filmu Fantazie 2000. Máte v rukou filmovou klasiku, která vychází z představy Walta Disneyho o filmu Fantazie jakožto díle, jež se neustále vyvíjí. Tentokrát navíc ve vysokém rozlišení zvuku i obrazu. Poprvé na Blu-rayTM můžete shlédnout i na Oskara nominovaný krátký film Destino - výsledek jedinečné spolupráce Walta Disneyho a Salvatora Dalího! Ponořte se do skvostů nového typu hudby spojené s animovanými obrazy. Na vlastní oči spatříte hudbu, která ožije, na vlastní uši uslyšíte obrazy, které začnou zpívat. Film Fantazie 2000 vám i vašim blízkým přinese potěšení, jehož nebudete nikdy mít dost.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Fantazie 2000

obrazek
Úspěch Sněhurky pomohl Waltu Disneyovi ke splnění snu. V roce 1940 natočil "koncertní film" Fantasie, složený z několika různorodých kreslených filmů, choreograficky usazených na klasických hudebních opusech. O šedesát let později přichází studio Walta Disneye s novým "filmovým koncertem", který ze svého slavného předchůdce převzal jedinou epizodu (s Mickey Mousem). Ostatní krátké filmy jsou zcela originálním rozvinutím myšlenky filmového koncertu a Fantazie 2000, na které se podíleli vynikající hudebníci a nejlepší animátoři, je pro studio Disney prestižním reprezentativním projektem.Skladba filmu:
Symfonie č. 5 Římské pínie Rapsodie v modrém Koncert č. 2 pro piano, allegro, opus 102 Karneval zvířat Učeň čaroděj "Pomp And Circumstance - Marches 1,2,3,4" Pták Ohnivák


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 13. 6. 2021 Svátek má Antonín
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz