fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

50% 1188 hlasů
film / komedie, USA, , 92 min., od 7 let
The Flintstones

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:39


Jsou tu Flintstoneovi a náramně si užívají!
Amblin Entertainment a Universal Pictures ožívají mírumilovné městečko Bedrock, které je idylicky kamenné a přesto velmi současné....
Fred Flintstone, jeho přítel Barney Rubble, jejich manželky Wilma a Betty a Fredova tchýně Pearl jsou ti nejbáječnější lidé doby kamenné!
Ale pozor! V Bedrocku se něco děje. Cliff Vandercave a jeho komplic Miss Stoneová se chystají oloupit firmu Slate a Company. K tomu ale potřebují volavku - tedy Freda! Jejich ďábelský plán zavede Fredovu rodinu do krásného domu a on s Wilmou okusí prehistorický život bohatých. Barneymu se ale mezitím daří stále hůř. Zkazí bohatství Flintstoneovy? Bude přátelství mezi Flintstoneovými a Rubbleovými navždy zatraceno?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jabadabadúúú - tak přesně tento pokřik jsem v kině při sledování filmu nekřičel, protože jsem k tomu vlastně ani nedostal pádný důvod. Ale abych filmu nekřivdil, vznikla tady čistě průměrná rodinná záležitost.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Flintstoneovi

obrazek
Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi sousedy byl oblíben, protože díky němu zvítězil místmí kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Začalo to tím, že Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adoptci a že k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy natajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. <>Obrázek nenalezen<> Fred se rozhodne, že tchyni ukáže a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, milenkou proradného Cliffa. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. <>Obrázek nenalezen<> Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad jak Freda zachránit a odhalit pravdu.


Podobné filmy

Postrach Dennis
(Dennis the Menace) Dennis je takový roztomilý chlapeček, ale jeho soused Walter Matthau m...
zítra 06.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Sněženky a machři
Studenty gymnázia na lyžařském kurzu příliš netěší, že vedoucím zájezdu je přísný profesor...
zítra 16.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kameňák 3
To Kameňákov ještě nezažil! Nesmiřitelný boj mezi Khonem a jeho nenáviděnou tchyní vrcholí...
zítra 17.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 1. 12. 2020 Svátek má Iva
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz