fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

51% 827 hlasů
film / hororový, USA, , 87 min.
Freddy's Dead: The Final Nightmare / A Nightmare On Elm Street 6
DVD od 13.7.2009 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:05Právě, když jste si mysleli, že můžete bezpečně spát, přichází Freddy Krueger, aby vás opět pronásledoval a mrazivě děsil ve snech! Lisa Zane je dětská psycholožka, kterou trýzní stále se opakující noční můry. Když k ní přichází pacient, který trpí podobně děsivými sny, začíná hledat pravdu a její pátrání ji zavádí do domu v Elm Street - kde se zlo, jež se vzpírá smrti, chystá znovu vrátit na tento svět. Yaphet Kotto a také Roseanne, Tom Arnold, Alice Cooper a Johnny Depp v malých rolích zaručují, že tato kapitola nejděsivějšího příběhu o snech opět nabídne fantastickou podívanou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu A bylo rozhodnuto. Upadající kvalita dalších volných pokračování o vrahovi ve snu donutila sérii jednou provždy ukončit. Freddy má konečně na dobro zemřít. Scénář taky podle toho vypadá, ale výsledek na atraktivitě očekávaně nijak nepřidal. Napětím či hrůzou si nehty nikdo kousat nebude. Děj je sice zpracovaný o něco lépe, přesto se sází především na vizuální efekty. Postava Freddyho tu má kupodivu více prostoru, což potěší, ale k překonání ponurosti celého vyobrazení to stejně nestačilo. Vaří se opět z vody, takže se v podstatě jen opakuje to, co tu už pětkrát bylo. Freddy je tedy konečně nadobro mrtev, ať žije Freddy. ...nebo stále ne?
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Freddyho smrt: Poslední noční můra

Hned v první minutě se ocitnete uprostřed zlé můry nesoucí Freddyho zřetelný rukopis, a pak už se řítíte takovým množstvím děsivých snů, jako v Elm Street nikdy dřív. Navíc snů připomínajících vaše skutečné noční můry. Nekonečné pády, smyčky neustále opakující tutéž situaci, nesmyslné návraty na totéž místo bez možnosti úniku, všední úkony dosahující stále absurdnějších rozměrů. Jejich prostřednictvím vstupuje divák do dalšího děsivého příběhu o Freddy Kruegrovi, přízraku, který má zvláštní zálibu v rukavici opatřené ostrými břity a bizarními vraždami vyhlédnutých obětí. Tentokrát se prostřednictvím děsivých snů snaží přilákat do Springwoodu mladou vychovatelku dětského domova Maggie, která se s pomocí svého kolegy Doca a několika postižených teenagerů pokouší vypátrat význam svých snů. Maggie v doprovodu mladíka Johna a trojice černých pasažérů, kteří se pokouší z ústavu uprchnout, odjede do Springwoodu, protože se domnívá, že tu najde klíč k chlapcovým nočním můrám. V městečku je pouť, jsou na ní však samí dospělí, žádné děti. Také škola je prázdná, v jedné z tříd Maggie objeví pomateného učitele s knihou plnou výstřižků o Freddyho zločinech, zatímco Freddy svými krutými hrátkami vraždí jednoho z mladých lidí po druhém. Vyjde najevo, že svou sílu dostal Freddy od démonů snů, kteří si vždy vyberou toho nejzkaženějšího člověka a dají mu schopnost měnit sny v realitu. Maggie navíc zjistí, že ona sama je Freddyho dcerou, kterou mu ještě jako malou odebrali a dali na vychování do sirotčince. Ona je také jediná, kdo ho může dostat z města, které již porazil. Maggie, Doc a dívka Tracy, která jediná přežila výlet do Springwoodu, se dohodnou, že Freddyho vylákají ze snu do reality, aby ho mohli zabít.


Podobné filmy

Anděl smrti
(Fallen) Zločinec odsouzený na smrt rozmlouvá v cele s policistou Denzelem Washingtonem. P...
dnes 22.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Démon minulosti
(Dissapointsments Room) Architektka Dana se spolu se synem a manželem odstěhovala z velkom...
zítra 22.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
V zajetí démonů
(The Conjuring) V roce 1971 se manželé Roger a Carolyn Perronovi se svými pěti dcerami pře...
po. 8.2. 22.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 28. 1. 2021 Svátek má Otýlie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz