fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

66% 1173 hlasů
film / komedie, USA, , 105 min., od 6 let
Father of the Bride

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize pá. 29.1. Sky Movies Comedy HD 05.35, po. 1.2. Sky Movies Family HD 02.10
Sky Movies Comedy HD 05.35
Sky Movies Family HD 02.10
Ukázka
04:47Láska je krásná věc. Než ji potká vaše dcera!
George a Nina Banksovi jsou rodiči krásné Annie, která má těsně před svatbou. George je velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malé děvčátko už vyrostlo a stala se z ní žena. Přípravy na svatební den jsou plné nečekaných situací, při kterých není nouze o dobrou zábavu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hlava rodiny je docela povedená komedie, kde se předvádí Steve Martin. Ačkoliv se v podstatě jedná o remake, tak se nemusí vůbec za nic stydět. Příběh se točí okolo muže, který se těžko smiřuje s tím, že mu dcera zmizela ze života.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hlava rodiny

<>Obrázek nenalezen<> Na to, jak vypadá taková pravá americká svatba, se můžete podívat ve zdařilé komedii o těžkém údělu milujících otců. Hlavní postavou je George Banks, který tvoří se svou ženou Ninou výjimečně šťastný pár a vášnivě miluje své děti, malého Mattyho a starší Annie. I v ní stále vidí malé děvčátko, takže nemůže věřit svým uším, když se Annie vrátí ze studií v Evropě a oznámí, že by se chtěla vdávat. George vůbec není nadšen vyhlídkou, že čas jeho otcovské péče je u konce. Věnuje budoucímu zeti mimořádnou pozornost a zpočátku se k němu samozřejmě staví naprosto odmítavě. Sabotuje dokonce i svatební přípravy. <>Obrázek nenalezen<> Nakonec se však přece jen rozhodne nestát dceři v cestě a jako hrdý otec ji přivede k oltáři. Než se tak ovšem stane, je třeba svatbu připravit a to se ukáže být doslova noční můrou. Tato část příběhu také obsahuje nejlepší scény, např. když rodiče společně s dcerou přemýšlí nad seznamem hostů, který v jednu chvíli obsahuje téměř šest stovek jmen. Komickou postavou je také Franck Eggelhoffer, který má na starosti organizaci svatby. Zachází s otcem téměř soucitně, protože ví, co takového otce čeká a nadšeně souhlasí s tím, že svatba by neměla být příliš pompézní. Jeho představa o umírněnosti se však od té Georgovy podstatně liší.


O filmu

Půvabná a okouzlující komedie, kde se stane vše, co čekáte, že se stane, vznikla v roce 1991 v režii Charlese Shyera a je remakem stejnojmenného filmu z roku 1950, kdy vytvořil otce vdávajícího dceru Spencer Tracy. V nové verzi si otce zahrál známý komik Steve Martin, kterého jste mohli vidět v celé řadě úspěšných a zdařilých komedií, např. Roxanna, Muž se dvěma mozky, Promiň, jsi ženatý nebo Letadla, vlaky a automobily, a podle kritiků byl stejně sympatický jako Tracy. V dalších rolích se představí Diane Keatonová (dvorní herečka Woody Allena - hrála např. v jeho filmech Interiéry, Annie Hallová či Manhattan, a vidět jste ji mohli ve filmu Baby Boom) jako Georgeova žena Nina, Kimberly Williamsová jako Annie Banksová, Kieran Culkin (další hvězda z dětského klanu Culkinů) jako Matty Banks, George Newbern jako ženich Bryan MacKenzie a Martin Short, jehož jste mohli vidět v komediích Innerspace a Tři uprchlíci, jako Franck Eggelhoffer.

Podobné filmy

Terč
(Mr. Nice Guy) Sympatický kuchař má smůlu, protože se připletl do cesty mafii. A mafie má ...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Don Quijote
(Don Quixote) Don Alonso čte rád knihy o rytířství. Postupem času začníná věřit, že je ryt...
zítra 08.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Dovolená na úrovni
Zdeněk Řehoř v televizní komedii o rodině z města, která neplánovaně tráví prázdniny na ve...
zítra 09.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 26. 1. 2021 Svátek má Zora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz