fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Podobné filmy    

51% 11 hlasů
film / komedie, Československo,

Režie:
Herci: , , , , , více...

Život mladých snoubenců úplně obrátí naruby výhra v loterii - nový automobil zn. Spartak...
Komedie o mladém prodavači Havelkovi, kterému se splnilo jeho životní přání. V loterii vyhrál automobil svých snů - spartaka. Tak společně se snoubenkou zažívají zatím nepoznané štěstí a nemají ani tušení, že jim vysněné autíčko řádně zkomplikuje život...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příjemná oddechová barevná veselohra o problémech způsobující výhra automobilu Spartak. Každý by rád něco vyhrál, třeba i auto, ale nikdo už si neuvědomí, co takové auto přináší za starosti a vydání peněz. A tím vším si prochází hlavní postava tohoto filmu. Oddechovka, která si na nic nehraje a na svou dobu vzniku se již obešel bez agitačního moralizování. Jemný humor který neurazí a pražské kulisy vytvářejí příjemnou slunečnou pohodu. Ano, pro pohodu a odpočinek můžu jedině doporučit.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hlavní výhra

obrazek
Prodavač fotoaparátů Franta Havelka a jeho snoubenka Alena Vrchotová mají krátce před svatbou a společně žijí svůj obyčejný socialistický život naplněný snahou nastřádat peníze na zařízení bytu. Jednoho dne Franta zjistí, že v loterii vyhrál auto, populárního spartaka. Od té chvíle se jeho dosud poklidný život překvapivě změní. Jako majitel oblíbeného vozu se stane středem zájmu svých kolegů i nadřízeného, Jaroslava Ptáčka, který se k němu začne chovat nečekaně vstřícně a přátelsky.
obrazek
Záhy se však ukáže, že nové auto je pro Frantu spíše zdrojem nečekaných potíží a nepříjemností. Nejenže musí zaplatit pokutu, nejenže je nucen absolvovat autoškolu, aby se mohl ve svém voze projet, ale taky zmešká vlastní svatbu i schůzku s Alenou a navíc nemůže najít žádné vhodné místo k parkování. Další starostí se tak stává dlouho marná snaha sehnat garáž. Ani nápad kamaráda Pavla zaparkovat auto v odstaveném stěhovacím voze se neukáže jako ten správný. Stěhovák je totiž opravený a ráno vyrazí na cestu.
obrazek
Ani v okamžiku, kdy Ptáček přenechá Frantovi dočasně svou garáž, nemá čerstvý majitel sportovního vozu vyhráno. Podmínkou totiž je, aby odkoupil a vyvezl z garáže vrak, který je tam uložen. Pavel sice Frantovi předvede, jak je snadné pomocí auta navazovat známosti s dívkami, ale jediným výsledkem je to, že se Alena urazí a odejde. Je vůbec možné, aby se to všechno ještě dalo napravit?


Podobné filmy

Babe: Galantní prasátko
(Babe) Selátko Babe je brzy odděleno od rodiny a vyrůstá na ovčí farmě. Ujme se jej hodná ...
dnes 06.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Prázdniny pana Beana
(Mr. Bean´s Holiday) Původně chtěl pan Bean na Francouzské riviéře pouze nachytat trochu b...
dnes 16.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Cesta na tajuplný ostrov 2
(Journey 2: The Mysterious Island) Josh Hutcherson dostane zakódované tísňové volání ze zá...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 25. 2. 2020 Svátek má Liliana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz