fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

60% 550 hlasů
komedie, USA, , 90 min.
Girls Just Want to Have Fun

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:37Janey je ve městě nová, ale brzo se setká s Lynne, která sdílí její vášeň pro tanec- hlavně pro Dance TV. Když se vyhlásí soutěž o nový taneční pár pro Dance TV, Janey a Lynne se rozhodnou soutěž vyhrát. V cestě jim ale stojí otec Janey, který s jejich snem nesouhlasí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Janey je ve městě nová, ale brzo se setká s Lynne, která sdílí její vášeň pro tanec- hlavně pro Dance TV. Když se vyhlásí soutěž o nový taneční pár pro Dance TV, Janey a Lynne se rozhodnou soutěž vyhrát. V cestě jim ale stojí otec Janey, který s jejich snem nesouhlasí.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Holky se chtějí bavit taky

Janey Glenn je takzvaný armádní spratek. To znamená, že její otec většinu jejího života slouží v armádě a příliš svou dceru nevidí. Jednoho dne je přesunut do Chicaga, kde se točí její oblíbený pořad - Dance TV. Na nové katolické škole se rychle skamarádí s Lynne Stone, se kterou ji pojí právě sdílená vášeň pro Dance TV a společně se chtějí účastnit konkurzu na tuto soutěž. Otec Janey je však tvrdě proti, aby se vydala do centra Chicaga. Nakonec však dívka na konkurz dorazí. Tady si děvčata vytvoří nového nepřítele v podobě rozmazlené a bohaté Natalie Sands. Ta zaplatí partnerovi Lynne, aby udělal chybu a tak oba vypadnou. Janey a její partner Jeff září, jiskří to mezi nimi a Janey dokonce vynechá nácvik sboru, jen aby se s ním mohla vidět. To ovšem zjistí Natalie, zavolá otci Janey a o všem ho informuje (přitom se představí jako sestra Natalie). Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 6. 7. 2020 Svátek má Státní svátek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz