fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

59% 148 hlasů
film / komedie, romantický, Německo/USA, , 87 min.
Time Share / Bitter Suite

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:22Jak to asi dopadne, když dva zcela odlišní osamělí rodiče a jejich děti musejí trávit dovolenou ve stejném domku?
Dva osamělí rodiče s dětmi - muž a žena, kteří se navzájem neznají - se nedobrovolně musí podělit o jeden domek, kam oba přijedou na prázdniny. Jejich synové se spřátelí poměrně rychle, ale mezi společenským Mattem a upjatou inženýrkou Julií to od počátku nevypadá zrovna na ideální soužití...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Rodinná komedie, která má konec, který se dá velmi lehce předvídat. Nicméně některé hlášky jsou dobré: Holka klukovi: Hledáš si chlupy na hrudi? No vidíš, já to dělám taky, ale místo chlupů si tam hledám prsa .
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hořké sladkosti

<>Obrázek nenalezen<> Julie je rozvedená vědecká pracovnice pocházející z Německa. Ačkoli vypadá jako poněkud upjatá a pořádkumilovná žena, někde uvnitř ukrývá doutnající jiskru veselé spontánnosti, ale její poněkud nudný snoubenec a kolega Russell bohužel není tím pravým mužem, který by ji dokázal objevit, natož rozdmýchat v plamen. Spojuje je však nadšení pro jejich práci v oblasti genetického inženýrství ovoce a zeleniny a Julie věří, že její dva synové, patnáctiletý Brian, procházející právě bouřlivým obdobím puberty, a introvertní desetiletý Wesley, se naučí mít Russella v lásce během jejich nastávající dovolené. Jenže právě v okamžiku, kdy mají vyrazit na cestu, dojde v laboratoři ke kritické situaci. Russell musí zůstat a tak Julie odjíždí sama.
obrazek
Matt je charismatický chlapík, věhlasný americký kuchař a rozvedený otec citově založené a poněkud nepředvídatelné čtrnáctileté dcery Daphne a dvou poněkud rozpustilých synů, jedenáctiletého Lewise a osmiletého Joshe. Matt kvůli pracovnímu vytížení vidí své děti málokdy, ale nikdy si nenechá ujít letní dovolenou, kdy s nimi jezdí na prázdninové cesty, ačkoli ony by byly spokojenější, kdyby zůstali doma a lépe se poznali. Julie i Matt dorazí na prázdniny do Nantucketu a ke svému zděšení zjistí, že si pronajali stejné obydlí. A protože všechny ostatní jsou již obsazené nebo rezervované, nezbývá jim, než to zkusit pod jednou střechou.
<>Obrázek nenalezen<> To však bude velmi obtížné. Vždyť Julie je přehnaně starostlivá a pečovatelská matka, která plánuje život svůj i svých synů s německou důkladností, zatímco Matt je poněkud ztřeštěný a impulsívní. Je otázkou, jestli se jeden od druhého něčemu přiučí ku prospěchu svých dětí nebo se dřív zabijí navzájem. Zdá se, že to bude na dětech, aby válku svých rodičů zastavili a připomněli jim, že o prázdninách má být především legrace. A tak se Julie a Daphne brzy stanou nespokojenými spojenci, když se Matt stane ochotným rádcem Briana. A jako by to nestačilo, musí Matt i Julie bojovat se silným erotickým napětím, které mezi nimi panuje i přes jejich zcela odlišné postoje k životu, rodičovství i dovolené. A když už to vypadá, že se všechno v dobré obrátí a příměří mezi oběma přeroste v milostný vztah, objeví se Russell.


Podobné filmy

Eva tropí hlouposti
Nataša Gollová navždy mladá, rozpustilá a zábavná v bláznivé komedii podle románu Fan Vavř...
dnes 06.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Co je šeptem...
(Rumor Has It) Přestože vede Jennifer Aniston spokojený život, stále jí ke štěstí cosi chy...
dnes 09.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Láska přes internet
(You've Got Mail) Majitelka malého knihkupectví Meg Ryan netuší, že se po internetu zamilo...
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 29. 3. 2020 Svátek má Taťana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz