fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

67% 1261 hlasů
film / thriller, drama, hororový, USA, , 114 min.
Flatliners

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:13Ve hře je odvaha, strach, vášeň a návraty z posmrtného života.
Student medicíny na chicagské universitě Nelson Wright se podrobí odvážnému pokusu. Přivede se do stavu klinické smrti, aby zjistil, zda existuje něco jako posmrtný život. Na pokusu s ním spolupracují jeho přátelé, výzkumnice Rachel, student David, notorický sukničkář Joe a kronikář Randy. Nelsonovi se po úspěšném pokusu, který má za následek noční můry, zbystří smysly. Ostatní následují jeho příkladu. Klinická smrt v nich vyvolává dávné vzpomínky a viny a nutí je korigovat vlastní život i za cenu jeho ohrožení.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Student medicíny na chicagské universitě Nelson Wright se podrobí odvážnému pokusu. Přivede se do stavu klinické smrti, aby zjistil, zda existuje něco jako posmrtný život. Na pokusu s ním spolupracují jeho přátelé, výzkumnice Rachel, student David, notorický sukničkář Joe a kronikář Randy. Nelsonovi se po úspěšném pokusu, který má za následek noční můry, zbystří smysly. Ostatní následují jeho příkladu. Klinická smrt v nich vyvolává dávné vzpomínky a viny a nutí je korigovat vlastní život i za cenu jeho ohrožení.
Všechny komentáře k filmu 26+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hráči se smrtí

<>Obrázek nenalezen<> Všechno to začal mladý nadaný medik Nelson Wright, který přemluví své spolužáky k odvážnému experimentu, jehož účelem je zjistit existenci posmrtného života. Večer se čtyři medici (sukničkář Joe, bázlivý Randall, půvabná Rachel a Nelson) sejdou v provizorní laboratoři v prostorách bývalé kaple a přivedou Nelsona na minutu do stavu klinické smrti. Ten vidí sebe jako malého chlapce běžícího s dalšími hochy po rozkvetlé louce. Do kaple přijde také David, kterého Nelson marně k experimentu přemlouval, právě včas, aby ho pomohl oživit. Ostatní se rozhodnou nebezpečný pokus také podstoupit. Po čase Nelson začne mít podivné vize, ale zatím je nespojuje s pokusem.
<>Obrázek nenalezen<> Jako druhý to zkusí Joe a po oživení svůj stav popisuje jako příjemný s lehce erotickým nádechem, třetím experimentátorem je David, který vidí svůj život ve zpětném chodu. Nelson má další vize a je ve svém bytě zmlácen vidinou malého chlapce. Také Joe a David začnou mít podivné vize a David jako první pochopí, že vidiny se váží k nějaké nepříjemné vzpomínce. Pokusí se tu svou odstranit tím, že ji napraví. Vyhledá Winnii - černošku, které se ve škole smáli - a omluví se jí. Rachel, které se zjevuje mrtvý otec se ním v jedné z vizí usmíří. Nelson prozradí, že chlapec z jeho vidin zahynul jeho vinou, když byli dětmi. Aby mohl vinu napravit musí zemřít.


Podobné filmy

42
V roce 1946 se Harisson Ford, majitel baseballového týmu Dodgers, postaví rasovému konzerv...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Doktor Flastr
(Patch Adams) Robin Williams studuje v pokročilejším věku medicínu, aby mohl v praxi prosa...
dnes 10.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rocky: Nová krev
(Creed) Adonis je nemanželský syn legendárního boxera Apollo Creeda. Jako chlapec se dosta...
dnes 14.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 10. 2020 Svátek má Nina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz