fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

70%
film / komedie, Kanada, , 115 min., od 12 let
The Grand Seduction

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:16Rybářské městečko Tickle Head chátrá a neprosperuje. Šance na záchranu se objeví v podobě výstavby továrny, která je však podmíněna nejenom konkrétním počtem budoucích zaměstnanců, ale především vlastním doktorem.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příběh o vesnici, která je tak vesnická a nudná, že i sex si jí vyškrtl z mapy a mobilní signál jí bere za sprostý slovo. Jednoduše řečeno: vymírá. A zachránit jí může velká firma, která tu vybuduje fabriku, ale pod podmínkou, že si seženou a zde udrží doktora. A shodou okolností jeden takový doktor je. Miluje město, miluje kriket, je pokrokový a cokoli jen ne vesnický balík. Co s tím udělat? Zahrajeme si na představu utopické vesnice. Výborně a chytře vystavěná komedie, která si utahuje jak z maloměšťáctví, tak z mezigeneračních rozdílů. Je plná vtipných a chytrých nápadů (rozpadlý barák veřejnosti podávejte jako národní kulturní památku a nemusíte malovat ani kulisy), vtipné přetvářky a kupodivu velice dobře fungujících mezilidských vztahů. Jeden ze snímků, který opravdu pohladil po duši a zahnal chmury. A za to jsem moc rád. 75%
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Jak ulovit Dr. Lewise

Kdysi býval Tickle Head v Newfoundlandu hrdým rybářským přístavem, kde žili silní, stateční a důstojní lidé. Otcové vycházeli na lov brzy zrána a vraceli se za čtrnáct hodin, aby poskytli svým rodinám střechu nad hlavou a potravu na stůl. Lidé měli smysl života, měli záměr. Dnes je Tickle Head finančně zruinované a lidé utíkají za prací do města na pevninu. Avšak místní usedlíci, jako například Murray French, jsou příliš pohodlní na to, aby zvedli zadek z barové židličky a vydali se hledat práci do města. Místo toho vystojí dlouhou frontu na sociální podporu. Přitom právě oni budou muset rozhodnout o budoucnosti své rybářské vesničky, protože šance na záchranu tu je - vybudovat továrnu, která dá lidem trvalou práci. Vesničané budou muset taktizovat a přesvědčit mladého doktora Paula Lewise, aby se tu usadil.


Podobné filmy

Žert
Křivdu spáchanou na člověku nelze tak snadno smýt. Josef Somr, od jehož narození právě dne...
dnes 21.35
ČT2
Šílená matka
(The Meddler) Marine je osamělá vdova, které po manželovi zbylo tučné bankovní konto, a ta...
zítra 08.50
Nova Cinema
Moderní Popelka
(A Cinderella Story) Studentka Hilary Duff myje podlahy v restauraci a snaží se vyjít se s...
zítra 16.05
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 15. 4. 2024 Svátek má Anastazie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz