fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

78% 787 hlasů
film / drama, Japonsko, , 120 min.
Like Father, Like Son

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:01Úspěšný architekt Ryota si zakládá na svém dokonale naplánovaném způsobu života, jemuž se podřizují i jeho žena a malý Keita. Jeho jistoty se zhroutí, když se zjistí, že biologickým otcem jeho syna je jiný muž, protože děti obou žen byly před šesti lety v porodnici vyměněny. Bude Ryota schopen unést pravdu, s níž se těžko smiřují i další členové obou postižených rodin?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ,,NECHÁPU, JAK TO, ŽE JSEM SI TOHO NEVŠIML....“ ///

Když si takhle v porodnici udělaj prdel, vodvezete si cizího parchanta a je vám to jedno. Ovšem, když po 6ti letech ty kurvy kápnou božskou…, jinak tuhle novinku prožívaj v Itálii, v Česku, nebo třeba v Japonsku. Film o citlivejch věcech, ve kterým nejde jen o výměnu. Najdete tu rozdílnost kultury, výchovy, ale i sociálních vrstev. A co se týče vyjadřování pocitů… tak voni ti žluťáci jsou výborní filmaři. Navíc se můžete něco dozvědět o životě. Ať už jste táta nebo máma (děda, bába, pes).

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem všema deseti pro experimenty s děckama. 2.) Páč si potřebuju ujasnit rovnici: 1/3 geny, 1/3 prostředí, 1/3 výchova… 3.) Thx za titule ,,K4rm4d0n“.

/// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Jaký otec, takový syn

Vybrali byste si svého biologického syna, nebo syna, o kterém jste si po šesti letech společného života mysleli, že je váš? Hirokazu Kore'eda, celosvětově uznávaný režisér filmů Nikdo to neví, Nehybná chůze a Přání, se vrací na velkou obrazovku s další rodinou - rodinou uvrženou do muk kvůli telefonátu z nemocnice, kde se narodil jejich syn… Ryota si svou tvrdou prací vysloužil všechno, co má, a věří, že mu nic nebrání v cestě za dokonalým životem. Jednoho dne s manželkou Midori obdrží nečekaný telefonát z nemocnice. Jejich šestiletý syn Keita není „jejich“ syn - nemocnice jim dala špatné dítě. Ryota je nucen učinit rozhodnutí, které může změnit celý život - volit mezi „přírodou“ a „výchovou“. Sledovat Midoriinu oddanost ke Keitovi i poté, co zjistila jeho původ, a komunikovat s drsnou, ale starostlivou rodinou, která celou dobu vychovávala jeho biologického syna, se Ryota začíná ptát sám sebe: opravdu byl po všechny ty roky „otcem“? Dojemný příběh muže, jenž se konečně postaví sám sobě, když poprvé v životě narazí na nečekanou překážku.


Podobné filmy

Děda, postrach rodiny
(The War with Grandpa) Robert De Niro byl se svým vnukem vždycky jedna ruka, měli se rádi ...
dnes 12.50
Nova Cinema
Dům na pláži
(The Beach House) Cara právě přišla o místo v reklamní agentuře v Chicagu a vrací se na žá...
dnes 16.35
Nova Cinema
Má mě rád, nemá mě rád
(Flipped) V létě roku 1957 se sedmiletý Bryce stěhuje, spolu se svými rodiči a starší sest...
dnes 18.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 12. 8. 2022 Svátek má Klára
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz