fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

47% 215 hlasů
film / dobrodružný, USA, , 121 min.
When Time Ran Out... / The Day the World Ended / Earth's Final Fury
DVD od 11.3.2009 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:11Hvězdné obsazení na útěku před matkou přírodou, které došla trpělivost., kteří se na malém tichomořském ostrově pokusili uniknout peklu sopečné erupce.
Dost hvězd na pět reklamních kampaní, dost vášně, moci a hrabivosti na deset filmů. Plus ohnivá záplava zvláštních efektů... Irwin Allen, producent Dobrodružství Poseidonu a Skleněného pekla přichází s filmem Když se čas naplnil..., pokračujícím v tradici spektakulárních katastrofických snímků. Spící sopka na ostrově v jižním Pacifiku neočekávaně vybuchuje v zuřivé erupci. Mezi těmi, kteří se díky scénáři Carla Foremana a Stirlinga Silliphanta ocitají v ohrožení, jsou nesmlouvavý ropný těžař Paul Newman, hotelový magnát William Holden a Jacqueline Bisset jako PR manažerka, která se musí mezi oběma rozhodnout. Která z důvěrně známých tváří přežije v situaci, kdy nic jako bezpečná půda neexistuje? Dívejte se - a mějte se na pozoru. Tak jako proudí láva, proudí i výjimečné a intenzivní filmové vzrušení.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Další z řady katastrofických snímků, který ale neoplývá moc originálními nápady nebo prostředím. Co je alespoň trochu zajímavé a napínavé je tu dost natahováno a zbytek je celkem obyčejná vata. Naštěstí tu vatu drží slušné herecké obsazení a tak se to i po tolika letech dá.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Když se čas naplnil

obrazek
Na začátku přilétá na ostrov Kalalou hotelový magnát Shelby Gilmore se svou spolupracovnicí Kay Kirbyovou na kontrolu hotelu, vedeného Bobem Spanglerem, který se z vypočítavosti oženil s Gilmorovou kmotřenkou Nikki. Bob také pozval na ostrov experta na ropné vrty Hanka Andersona a jeho muže. Ti sice narazí na bohaté ložisko ropy, Hank však odmítá pokračovat ve vrtu, protože se obává hrozící sopečné erupce. Jeho obavy potvrdí nejen seismická laboratoř na okraji sopečného kráteru, ale také stále "důraznější" důkazy sopečné činnosti. První výbuch vyvolá obrovskou přílivovou vlnu, která smete pobřežní vesnici. O život přijdou téměř všichni její obyvatelé i Hankovi muži. Hank sám je právě ve vzduchu s Kay, která byla kdysi jeho přítelkyní. V hotelu, který zatím zůstal katastrofy ušetřen, propuká panika, když je několik lidí zraněno žhavými kameny. Hank se pokusí zorganizovat evakuaci na druhý, bezpečný konec ostrova, většina lidí však nebezpečnou cestu odmítne, protože věří Spanglerovu tvrzení, že hotel je nejbezpečnější místo.
<>Obrázek nenalezen<> Další den ráno vyráží z hotelu malá skupinka v autech, aby se pokusila dosáhnout opačného konce ostrova. Je v ní Hank, Kay a Gilmor, starší manželé Valdezovi, podvodník Fendly a policista Conti, který ho sleduje, Mona se Samem a dvěma prostitutkami, Brian a domorodá rodina s dětmi. Už po několika kilometrech je však silnice přerušena a skupinka musí pokračovat v těžko schůdném terénu pěšky. Přestože se snaží si navzájem pomáhat, divoká krajina ostrova i běsnící sopka jim staví do cestu jednu obtížnou překážku za druhou. Nakonec dorazí k rozpadající se dřevěné lávce, která je jedinou možností, jak překonat potok žhavé lávy. Zatímco se pokouší o přechod, další výbuch zničí hotel i s lidmi, kteří pod jeho střechou hledali ochranu. Skupince vedené Hankem se přes několik obětí na životech podaří najít úkryt v jeskyni a podzemní cestou proniknout na bezpečnou část ostrova.


Podobné filmy

Mumie se vrací
(Mummy Returns) Osudy lidstva visí na vlásku a zachránit ho mohou jen Brendan Fraser a Rac...
dnes 15.20
Nova Cinema
Žabí princ v New Yorku
(Prince Charming) Princ Sean Maguire, který se má oženit s princeznou ze sousední země, se...
dnes 20.00
Nova Cinema
Smrtící erupce
(Eruption: LA) Los Angeles čelí skrytému nebezpečí. Výbuch sopky přímo uprostřed velkoměst...
dnes 20.15
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 4. 3. 2021 Svátek má Stela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz