fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

47% 351 hlasů
film / drama, akční, USA, , 89 min.
Kickboxer 2: The Road Back

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:06Další kickboxer z rodu Sloanů - nejmladší David chce pomstít smrt svých bratrů a vyzve thajského krále arény k boji na život a na smrt.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pokračování filmu Kicboxer s J.C. Vandamem bez Vandama, který zde již nechtěl hrát a udělal dobře. Film mi přijde pomalu jak kopije prvního dílu. Vše se tentokrát neodehrává v Thajsku, ale v USA. David Sloan bratr Kurta z prvního dílu vede tělocvičnu na pokraji krachu a aby je udržel přijme zápas s americkým šampionem a vyhraje, ale tím vše teprv začíná. Vedení kickboxerské federace ho chce donutit bojovat a tak mu spálí tělocvičnu při čemž zahyne malý chlapec. On přesto bojovat odmítne tak na scénu přes zákulisní machinace přichází Tong Po... Snad jen dodat, že je ještě silnější než v prvním díle. Celkově dost slabý!!!
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Kickboxer 2: Cesta zpátky

<>Obrázek nenalezen<> Další vstupenka do arény, ve které probíhají brutální souboje v kickboxu. Mohou ji použít všichni, kdo fandí takové podívané, a prostřednictvím obrazovky se stát diváky té nejkrutější zápasnické soutěže. Pokud jste viděli první část Kickboxera, mohli jste se seznámit s mistrem bojových umění, Američanem Kurtem Sloanem, který se rozhodl pomstít v Thajsku svého bratra Erica, zmrzačeného bezcitným a surovým zápasníkem Tong Poem. Přestože Kurt v napínavém zápase zvítězil, podcenil svého soupeře. Tong Po totiž neunesl svou porážku a Kurta po vítězném zápase brutálně zavraždil. Příběh pokračuje o rok později a na scénu přichází další kickboxer z roku Sloanů, Kurtův mladší bratr David. Vede ve Spojených státech rodinný podnik, tělocvičnu, kde učí mladé zápasníky bojovému umění. Jeho nejlepším žákem je Brian, talentovaný zápasník bažící po slávě a uznání.
obrazek
Přestože se ještě má co učit, nechá se zlákat sportovním agentem Maciahem, jenž pracuje pro thajskou organizaci, která patří Sanghovi, otci vražedného Tong Poa. Ve stejné době osloví Davida starý mistr bojových umění Xian, a nabídne mu, že přivede jeho bojovou techniku k dokonalosti. Zákeřný Tong Po pokračuje ve své krvavé zápasnické kariéře a jeho obětí se stane i Brian. Ačkoli Xian ani jeho pilný žák neuznávají filozofii pomsty, Tong Po má u Davida už třetí vroubek (připravil ho dva bratry a teď ještě o talentovaného žáka) a je načase zúčtovat. David Sloane proto vyzve thajského krále arény k boji na život a na smrt.


O filmu

<>Obrázek nenalezen<> Americký akční film je další variací na hitový snímek Krvavý sport a současně pokračováním úspěšného snímku s Jeanem Claudem Van Dammem. Ten ve dvojce Kickboxera nechtěl hrát a tak režisér využil stejné šablony jako v díle prvním, nechal Van Dammeho postavu zemřít a přivedl na scénu dalšího bratra. Prostá zápletka slouží opět především k tomu, aby tvůrci mohli předvést co nejvíce atraktivních soubojů na co možná nejmenší časové ploše, což se jim samozřejmě daří. Snímek vznikl v roce 1990 a podle scénáře Davida S. Goyera ho natočil veterán podobně laděných snímků, režisér Albert Pyun.

Podobné filmy

Madisonské mosty
(The Bridges of Madison County) Náhodné setkání fotografa Clinta Eastwooda a vdané ženy Me...
dnes 08.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Danielle Steelová: Kaleidoskop
(Danielle Steel´s: Kaleidoscope) Bývalý advokát se na konci života rozhodne vrátit k jedno...
dnes 10.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Rocky II
Rockyho sláva po zápase s mistrem světa netrvá dlouho. Neutěšená finanční situace ho donut...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 10. 7. 2020 Svátek má Libuše/Amálie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz