fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

68% 608 hlasů
film / drama, akční, dobrodružný, historický, mysteriózní, Německo/Itálie/Velká Británie/USA, , 184 min., od 12 let
Ring of the Nibelungs
DVD od 5.4.2006 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
01:36Slavná germánská legenda o moci prstenu Nibelungů a lásce, která je silnější než smrt.
Příběh plný magie, vášně a dobrodružství se odehrává v dávnověku, v době přechodu ze starého světa bohů do nového věku. Tento svět byl ovládán magií a kouzly a bohové se procházeli spolu s lidmi po stejných cestách. Z lidí je jeden vyvolený, aby skoncoval s kletbou démonů a jednou provždy osvobodil svět lidí od nekonečného krveprolití. Tento udatný muž, kovář Siegfried však musí zdolat mnohé překážky a čelit mnohým intrikám, které chtějí jeho úmyslem zabránit.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nezpochybnitelné televizní překvapení, jehož natočení ve své době nelze upřít věhlas velkolepé trilogie ´Pán prstenů´. Tvůrci se nechtěli jen tak zahanbit a tak do toho vložili naprosto všechno. Obrovská výprava, velkolepé digitální efekty, úžasný fantasy příběh. Klobouk dolů. Stejně tak jako na televizních obrazovkách by filmu slušelo i filmové plátno. Děj obsahuje vše co má. Dobrodružství, jistá pohádkovost, romanci, temnou atmosféru. Veškeré souboje jsou promyšlené a velmi často až nutí tajit dech. Inu, když se do projektu vloží rozpočet jaký si zaslouží, je to na výsledku znát. Tento dvoudílný TV snímek rozhodně patří na první příčku v top fantasy televizních počinů.
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Království prstenu

O lásce statečného krále Siegfrieda k norské královně Brunhildě, pocházející z rodu mocných bohů, vypráví i historická minisérie, která vznikla v koprodukci řady evropských zemí. Když jednoho dne dají bohové své dceři na zemi norské královně Brunhildě znamení, v tom okamžiku spatří jediného muže, který je silnější než ona sama. Je jím chudý syn kováře Erich, se kterým Brunhilda strávila nejkrásnější noc svého života. Když musí mocná královna odplout na sever za svými povinnostmi, Erichovi slibuje věrnost a věčnou lásku. Z chudého mladíka se hrou osudu a odhalením dávného tajemství stává mocný král Siegfried, vládce Nizozemí, Dánska a Saska. Tak mocný a silný muž v čele vítězného vojska nemůže uniknout zamilovaným pohledům burgundské princezny, která je ochotna vyčarovat neopětovanou lásku pomocí magie. S její pomocí navždy vymaže paměť svého milého i lásku, která patřila jen norské královně. Jeden sňatek však nestačí, samotný burgundský král Gunther si musí hledat nevěstu, aby pak oba sňatky spojily moc a slávu několika trůnů. Jeho jedinou vysněnou nevěstou je norská dcera bohů Brunhilda. Po boku očarovaného Siegfrieda se Gunther vydává na sever, aby získal svou lásku. Brunhilda konečně spatří svého miláčka, ale z něho je už jiný muž...


Podobné filmy

Země zítřka
(Tomorrowland) Když technicky nadaný George Clooney v roce 1964 navštívil Světovou výstavu...
dnes 11.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Na křídlech vážky
(Dragonfly) Kevin Costner se nemůže vzpamatovat ze smrti své ženy a zapomnění hledá v tvrd...
dnes 13.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Enid
Enid Blytonová začala svým bratrům vyprávět příběhy, které se staly únikem z bezútěšných v...
dnes 14.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 23. 2. 2020 Svátek má Svatopluk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz